gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ais Ösym Şifresi Nasıl Değiştirilir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ais Ösym Şifresi Nasıl Değiştirilir lütfen yardımcı olun arkadaşlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ais Ösym Şifresi Nasıl Değiştirilir
    Mevcut şifrelerini hatırlamayan ve şifresi olmayan adayların şifre edinme işlemleri alınan karar gereği ancak başvuru merkezlerinden yapılabilmektedir. Nüfus cüzdanınız ve T.C. kimlik / Y.U. numaranız ile başvuru merkezlerine şahsen giderek yeni geçici şifrenizi talep edebilirsiniz.Bu işlemden sonra internet üzerinden geçici şifrenizi kalıcı hale getire bilirsiniz.

İlk olarak OSYM başvuru bürolarından aldığınız geçici şifreyle Aday İşlemleri Sistemi sitesine girerek bilgileri sağdaki TC kimlik No ve şifre kısmına yazıyorsunuzki direk sol tarafta şifre yenileme ekranı geliyor burdan rahatlıkla şifrenizi kalıcı olarak değiştirebilirsiniz.

Ais Ösym Şifresi Nasıl Değiştirilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek Bezi Nasıl Değiştirilir?

Bebek Bezi Nasıl Değiştirilir?

bebek bezi nasıl değiştirilir bebek bezi nasıl bağlanır Bebek bezi değiştirmekte ne var ki diye düşünmeyin melekler :) Acemi anneler için oldukça faydalı olacağına inandığımız bu konuyu açmak gereğini duyduk. Yaptıkça alışacağınız bebek bezi değiştirme için buyrun makalemize.. :) Bebek Bezi Hangi Sıklıklarla Değiştirilmeli Bebeğinizin bezini düzenli olarak değiştirmeniz önemlidir. Bebeğin...
  2. Msn Şifresi nasıl Değiştirilir

Msn Şifresi nasıl Değiştirilir

Msn Şifresi Değiştirme Nasıl Olur Msn Şifre Değiştirmek Msn Şifresi nasıl Değiştirilir Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda msn şifre değişimi hakkında bilinmeyen ve merak edieln tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz ve msn şifresini değiştirmek isteyenlere ilgili yardımda bulunuyoruz. Önce MSN şifrenizi değiştirmek için Buraya tıklayınız. Açılan sayfada sağ üstte yeralan...
  3. Ais Ösym Şifresi Nasıl Değiştirilir lütfen yardım edin!

Ais Ösym Şifresi Nasıl Değiştirilir lütfen yardım edin!

Selam kızlar acaba Ais Ösym Şifresi Nasıl Değiştirilir bu konuda bana lütfen biliyorsanız yardım edin sizden yardım bekliyorum. İyi günler.
  4. facebookta nasıl isim değiştirilir

facebookta nasıl isim değiştirilir

face ismimi değiştirmek istiyorum ve bunu nasıl yapacağımı bilemiyorum, bilen var mı facede isim nasıl değiştirilir ?
  5. E devlet şifresi nasıl değiştirilir resimli anlatım

E devlet şifresi nasıl değiştirilir resimli anlatım

E devlet şifresini değiltir değiştirme / E devlet şifresi nasıl değiştirilir değiştiriliyor ? E devlet şifre değiştirme nasıl olur ? E devlet şifresi ile sisteme giriş yapmak için öncelikle BURADAKİ konumuzu incelemeniz gerekiyor. Şifre işlemi ile sisteme giriş yaptıktan sonra aşağıda resimli olarak sizlere anlattığımız şekilde şifrelerinizi değiştirebilirsiniz. Güvenlik gereği her zaman...

Sayfayı Paylaş