gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Bu Ne Biçim Hayat

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Her kalbin bir aşk hikayesi vardır Benim hikayemse çok açıklı

Bir tek sevdiğim elimden gitti

Dinleyin bu hayat ne acı

Bu ne biçim hayat dünyada yok rahat

Yeni bir aşk bul eskisini sen at

İ�lsen de ölmesen sevsen de sevmesen

Olacak bir gün hepsi kabahat

Bana çok sevdiğini söylemişti

Hayat olmaz sensiz demişti

Bir baktım ki bana yüz çevirdi

Kalbini başkasına verdi

Bu ne biçim hayat dünyada yok rahat

Yeni bir aşk bul eskisini sen at

İ�lsen de ölmesen sevsen de sevmesen

Olacak bir gün hepsi kabahat

Ajda Pekkan - Bu Ne Biçim Hayat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Sana Neler Edeceğim

Ajda Pekkan - Sana Neler Edeceğim

çoktandır anladım senin gözün dışarda Eskisi gibi bağlı değilsin bana Gelmem bu oyuna bırakmam yanına Ne işler açarım başına Seveceğim gezeceğim Görürsün sana neler edeceğim Bir yerine bin cezayla Hakkından geleceğim senin Ne hayrın dokunur ne bir şey umulur Başkası sende bilmem ki ne bulur Elinden uçanla bir kaçan kurtulur Bugün seversin yarın unutur Seveceğim gezeceğim...
  2. Ajda Pekkan - Sana Ne Kime Ne

Ajda Pekkan - Sana Ne Kime Ne

laylaylay lay lala lalallay laylaylay lay lala lalallay laylaylay lay lala lalallay laylaylaylom hiç rahat yok mü bana şu yalancı dünyada kimin ne hakkı var kı karışır hayatıma hesap soramaz bana kim çıkarsa karşıma kimin ne hakkı var kı karışır hayatıma hür doğdum hür yaşarım kime ne kime ne kölemiyim sana ben sana ne sana ne zararım kendime kime ne kime ne sen bak kendi...
  3. Ajda Pekkan - Ne Günler

Ajda Pekkan - Ne Günler

Ah ne günler günler daha Yaşanacak hem de doya doya Gözlerin dolmasın sakın yanılıp da ağlama Aylar yıllar aşırlar var daha Her yerde izin kalmış sanki herşeyde şu ağaç gölgesinde karşı sahilde Maşamda uzandığım suyla ekmekte Sen olamasaydın eğer olmazdım ben de Bazen gözle görülmeyen hayallerde Bazen de gökkuşağının ötesinde Bakarşın barışır geçmiş gelecekle Karşılaşırız bir...
  4. Ajda Pekkan - Kim Ne Derse Desin

Ajda Pekkan - Kim Ne Derse Desin

Kim ne derse desin aşk için önce hoş sonra boş gelir Her seferinde canım yanar Aşk bana yalan gelir Doğrusunu sence kim bilir Aşk nedir nerdedir İnanmaktır diyorsan bana Zor gelir çok zor gelir Başrolde çoğu zaman bir kadın Peşinde bir erkek adım adım Dünyanın kanunu besbellı Söyler hep aynı şeyi, aynı şeyi Kim ne derse desin aşk için önce hoş sonra boş gelir Her seferinde...
  5. Ajda Pekkan - Daha Neler

Ajda Pekkan - Daha Neler

Şeni buldum gönlümde ne zaman geldin söyle Böyle davetsiz misafir görmemiştim ömrümde aman İ�nceleri şaşırdım sonraları alıştım Sen de kaderimi gibi alnıma yazılmışsın aman Ah... Neler açtı başıma Meğer aşkı çalıp kaçan Vefasızın biriymiş aman Neylemeli daha neler söylemeli Neylemeli Ah... Pişman oluyor derken aldatıyor Oh... Sevdi seviyor derken gidiveriyor Karaları bağladım...

Sayfayı Paylaş