gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Kimdir Bu Sevgili

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Kimdir bu sevgili Kimdir ki beni hep aldatıyor

Yıllarca yalvartıp hem de ağlatıyor

Dur kalbim dur koşma

Yeter artık peşinden yoruldum

Bir ömür verdim ona sonra kayboldum

Ne insafsız ne kalpsızmış

Meğer beni hiç sevmezmiş

Madem öyle söyleseydi

Ah ne gezer çok hissızmış

Kimdir bu sevgili

Kimdir ki beni hep aldatıyor

Dur kalbim dur koşma

Esir miyim ah ona ben

Nasıl sevdim düşünmeden

Hata bende anlıyorum

Aşık oldum sevilmeden

Kimdir bu sevgili

Kimdir ki beni hep aldatıyor

Dur kalbim dur koşma

Bırak onu artık kalbim

Yum gözünü bitti sevgin

Gel beraberce ağlayalım

Başka oyun oynayalım

Ajda Pekkan - Kimdir Bu Sevgili konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Bu Gece

Ajda Pekkan - Bu Gece

Bu gece çok şeyler olacak Boş kalpler aşkı bulacak bu gece Bu gece bir yıldız kayacak Dilekler gerçek olacak bu gece Bu gece özlenen gece Yıllardır beklenen gece Bu gece eğlen delice Herşey boş bitmeden bu gece Gözler konuşacak bu gece Diller buluşacak bu gece İ�iftler yapışacak, tenler tanışacak Kalpler tutuşacak bu gece Hisler gelişecek bu gece İnançlar değişecek bu gece...
  2. Ajda Pekkan - Bu Bahar

Ajda Pekkan - Bu Bahar

bir dal uzat bana sarılsam sevgiyle bu baharda öyle bir gün yaşat ki sen ani kalsın tüm doğaya bir dal uzat bana yeşersin elimde sevgimizle ant içsin yapraklar anmaya bu aşkı her bahar doyamam seninle olmaya erir geçer sanki zaman yanında dokunmasın bize kimse kalalım biz baş başa sevdanla sar götür uzaklara kalmasın izler dünden yarınlara her bir an değsin binlerce yıla aşık ol...
  3. Ajda Pekkan - Bitsin Bu Sevda

Ajda Pekkan - Bitsin Bu Sevda

kapımı çalma bir daha bitti bu sevda gelme bir daha ah arama zor da olsa elveda bana mektuplar yazma yine masallar aynı laflar ah aynı yalanlar yeter artık yeter bu kavgalar bu oyunlar elveda sana senin ardından yıkılıp ağlarım sanma bile bile hata yaptın sus konuşma sanma sanma ah unutamam sanma sensiz ah yaşayamam aşık olursam bir başkasına hiç ağlama gözlerim...
  4. Ajda Pekkan - Bilsen Sevgilim

Ajda Pekkan - Bilsen Sevgilim

bilsen sevgilim ne kadar şu kalbim sizliyor aniden seni bir yerde görsem yine de boynumu sana karşı eğmem hayat devam eder yolumdan giderim hiç sanma sakın sensiz yaşayamam hiç sanma sakın sensiz yapamam unutmaki sen son aşkım değilsin bir başkasıyla yeniden başlarım inan artık seni ben sevmiyorum inan artık seni ben istemiyorum o eskidendi artık hepsi bittı sensiz de çok iyi...
  5. Ajda Pekkan - Aşk Budur

Ajda Pekkan - Aşk Budur

Bazen bir bakışta başın döner Böyle başlar sevgiler En güzeli sanki buymuş gibi Birden seni sarhoş eder Gözler konuşunca kalbin durur İşte aşk budur Aklı başından gider kaybolur İşte aşk budur Samanlık seyransa sevenler mutluysa Aşk budur Sen ondan kaçsan da arar bulur Aşk budur Daldan dala gezer konar gönül En sonunda üslanır Kim demiş çirkindir günahkİ¢rdır Sevildikçe...

Sayfayı Paylaş