gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Mesut Ol Sen

Konu, 'Çöplük' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Elveda aşkım

Dinmiyor yaşım

Nasip yokmuş sevgiden

Sen oldun ilk giden

Sörmüyorum neden

Mesut ol sen

Alın yazım bu

Gelmedi sonu

Boş bir aşkın ardından

Yıllarca arkandan

Koştum boş yere ben

Mesut ol sen

Ararsan bir gün

Hayır hayır demem

üzülme sakın sen

Başkasını sevmem

Mesut ol sen

Ajda Pekkan - Mesut Ol Sen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Seninleyim

Ajda Pekkan - Seninleyim

Burada seninleyim Sokaklarda seninleyim Rüyalarda uykumda seninleyim Telefon çalsa bile Konuşurum sen diye Kapım açık bak yine seninleyim Başkası kollarımda Şen varşın yanımda öptüğüm dudaklarda seni özlerim Söylenen sözler senin Aşk şarkımsın benim Gözlerim kapalı seni dinlerim beklerim Bakarlar deli diye Sevişirim seninle Göremezler ben içimden gülerim Sen sağımda...
  2. Ajda Pekkan - Sen Mutlu Ol

Ajda Pekkan - Sen Mutlu Ol

Nasıl bir kalp bıraktın Bilir mısın ardında Bilir misin kırılan Kalpler düzelmez asla Dönüp de hiç baktın mı Merak edip arkana Eden bulur güzelim Kalır sanma yanına Bir gün olsun gülmesem Hep ağlaşam da olur Karanlığın içinde Yalnız kalsam ne olur İnim inim inleşem Acı çeksem de olur Benim için farketmez Sen mutlu ol ne olur Geçmişteki günleri Bir an olsun hatırla...
  3. Ajda Pekkan - Sen İste

Ajda Pekkan - Sen İste

gözümün önünden gitmiyorsun sen hiç aklımdan çıkmıyorsun neden? baştan sana söylemeliydim arkadaşça yürütemem ben baştan beri söyledim olmaz ateşle barut yanyana durmaz sen iste herşey çok güzel olur sen iste elbet bir yol bulunur yeter ki iste hiçte zor olmaz sen iste aşkım akan sular durur
  4. Ajda Pekkan - Hoşgör Sen

Ajda Pekkan - Hoşgör Sen

Bilsen neler dönüyor şu garip dünyada Arkadaşlık düşmanlıkla yanyana Bazen sebep bir aşksa çoğu zaman da para Değiştirir insanları hep bir anda Hiç bunları kendine dert etmeye değer mı şu kısacık ömürler yeter mı Hiç bunları kendine dert etmeye değer mı şu kısacık ömürler yeter mı Hoşgör sen affet gitsin aldırma Büyüklük sende kalsın sonunda Sen sarıl o sana sarılmazsa Sen unut...
  5. Ajda Pekkan Sen Mutlu Ol Şarkı Sözü istiyorum

Ajda Pekkan Sen Mutlu Ol Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar sizden Ajda Pekkan Sen Mutlu Ol Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum Ajda'dan o şarkıyı çok beğendim sözlerinin hepsini ezberlemek istiyorum tabi siz Ajda Pekkan Sen Mutlu Ol Şarkı Sözlerini yazarsanız:)

Sayfayı Paylaş