gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Resim

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Hayat aynı gökteki gibi uçuyor anılar
    Beni aynı eskisi gibi deli sanıyorlar
    Ne yazık ki çerçeve değil resim arıyorum
    Bu seferki zorlama değil seni seviyorum

Acılar güzel olacak
    Yürek hep de şanslı değil bir üzen olacak
    İkimiz senle neyi çözemedik
    O da tek taraflı değil bir gülen olacak

Bu kapıdan ilk giren aşık olacak
    Sözüne de özüne de sadık olacak
    İkimize bu tabiat aşık olacak
    Sıramı bekliyorum

Hayat aynı gökteki gibi uçuyor anılar
    Beni aynı eskisi gibi deli sanıyorlar
    Ne yazık ki çerçeve değil resim arıyorum
    Bu seferki zorlama değil seni seviyorum

Ajda Pekkan - Resim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda PEKKAN

Ajda PEKKAN

AJDA PEKKAN Hayatı Yaşamı Biyografisi Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Rıdvan Pekkan deniz binbaşısı, annesi Nevin Dobruca ev hanımıydı. Babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te, Amerikan askerlerinin ailelerinin arasında geçti. Modern bir ortamda ancak ailevi sorunlar arasında geçirilen çocukluk Ajda Pekkan'ın gençliğini etkileyen önemli bir dönem...
  3. Ajda Pekkan '' Yakar Geçerim ''

Ajda Pekkan '' Yakar Geçerim ''

ajda pekkan, yakar geçerim, şarkı sözü, parçası hakkında,tarkan, kim söylüyor, resimi hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz Ben senimn yerinde ollllsammm ... ufak ufak uzarım durmaaaaammm ..Pılımı pırtımı toplarrrrr giderimmm, la la lay la lay :D:D Ajda 'nın her şarkısını ayrı severim. Şimdi ise yakar geçerim şarkı sözü ile burdayım.. Unutmadan birde resmi :) Yine yüzünden düşen...
  4. Ajda Pekkan Somaliye Gidiyor

Ajda Pekkan Somaliye Gidiyor

ajda pekkan kimdir biyogrofi şarkıları resimleri şarkı sözleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar süper Star Ajda Pekkan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine Somaliye gidiyormuş melekler :) gelelimmmm haberimizin detayına; Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış,Ortaköy'deki Avrupa Birliği Çalışma Ofisinde Süper Star Ajda Pekkan'ı kabul etti. Basına kapalı...
  5. Ajda Pekkan Adana'yı salladı

Ajda Pekkan Adana'yı salladı

ajda pekkan resimleri konserleri istanbul konseri bilet fiyatları konser resimleri haberleri hakkında bilgi için meleklermekani.com Olay kadın Ajda pekkan Yine yaptı yapacağını melekler :D:D verdiği her konseri ile hayranlarını yerinde durdurmayan Pekkan Bu kez Adana'yı salladı :D:D kendi tasarımlarını yapan Ajda Pekkan Herşeyi ile süper melekler :D:D Gelelim Adan Konserinin Detay...

Sayfayı Paylaş