gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Sen Ve Ben

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Ben gülmeyi unutan Sonsuzlukta kaybolan

Sen yeşerten dalı ben kurutan

Biz ayrı topraklardan

Sen severken ben uzaktan bakan

Ben korkan yarınlardan

Güzelsin eskisinden

Yıllar gelmez peşinden

Her sabah güneşle solarken ben

Sen açarsın yeniden

Bakma bana acıma

Uğur ver ellerinden

Taşlar döner altına sevgilim

Doğuştan şanslışın sen

Senin yolunda varlık

Benim bahtım karanlık

Sen de bensiz ben de sensiz

Bilmem ki ne yapardık

Bana kapanan kapılar sevgilim

Sen görününce açık

Ajda Pekkan - Sen Ve Ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda Pekkan - Ve Ben Şimdi

Ajda Pekkan - Ve Ben Şimdi

Güzeldi hayat seninle Şenle gelirdi dünyam dile Güzeldi sevgimi inkİ¢rın Hatta reddin bile Sen benim çığlıklarımı İ�zlemlerimi bilemezsin Hayalimde yaşayan sana Sen benim demezsin Sevgilim söyle rüyamı bu Gerçek mı belki de aksini söyleme Başımda ağrı gözümde yaş Kalbim akıyor sana bak yavaş yavaş Seninle deli doluyum Sensiz ben bir hiç mı oluyum Seninle dertli ateşliyim...
  3. Ajda Pekkan - Kendi Kendimle Ben

Ajda Pekkan - Kendi Kendimle Ben

Yıllardır yabancı gibi Yaşadım benliğimle ben Anlaşmadım bir gün bile Aşk yüzünden Kendi kendimle ben Dost oldum yeniden Eski günlerimiz derken Konuştuk senden dertlerimizden Arkadaş gibi sanki Kendi kendimle ben ümitliyken rüyalarda Yalan derdi bir ses bana Dinlemedim yine sevdim İnadına
  4. Ajda Pekkan - Gerçek Ve Düş

Ajda Pekkan - Gerçek Ve Düş

Bir eski şarkı duyulmakta uzaktan Son saatleri yaklaşırken günün Bir dost yelkenli seyretmekte ufuktan Birleştiği yerde gerçekle düşün Bir rüzgİ¢r olmuş eşiyor Kalbim bu akşam Boğaziçinde Bir an gözlerimden silinmeyen O eşsiz güzelliğini İ�yle özledim ki bilsen öyle özledim kı Bir akşam daha yaşanmakta bahardan Sessiz sedasız dönmekte dünya Bir sayfa daha eksilmekte hayattan...
  5. Ajda Pekkan - Benimdir Müzik

Ajda Pekkan - Benimdir Müzik

Yalvarsan da bana sen şimdi Unutmuşum derim ismını Sonunda öğrendi boşuna güvendı Benimdir müzik Kopardın herşeyi yerinden Vazgeçemem ki kendimden Sonunda öğrendi en güzelini seçtı Benimdir müzik Dedikodular bitmişken Herkes yoluna gitmişken Sonunda öğrendi en güzelini seçtı Benimdir müzik

Sayfayı Paylaş