gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ajda Pekkan'dan Severek Ayrılalım Şarkısının Sözleri Buyrun

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Ajda Pekkan Severek Ayrılalım Şarkı sözleri hakkında bilgi vermektedir.

Sevgili melekler, son günlerde Opet firmasının yeni yüzü olarak reklamlarda boy gösteren Ajda Pekkan, bildiğiniz gibi usta müzisyen Orhan Gencebay'ın hazırladığı son karma albümde de bir parça seslendirmiş. Pekkan bu albümde Orhan Gencebay'a ait Severek Ayrılalım şarkısını yorumlamış. İyi mi kötü mü olmuş yorum sizin, bizden de bu güzel parçanın sözleri. Buyrun...:)

Ajda Pekkan Severek Ayrılalım Şarkı Sözleri

Bıraktım kaderime
    Aşkımızın sonunu
    Aradım bulamadım
    Mutluluğun yolunu
    Yoruldum koşa koşa
    Her ümidin peşinden
    Kırıldı ümitlerim
    Bu sonsuz bekleyiş den
    Bırak artık kaderimle
    Kendi halime beni
    Vazgeçelim bu sevgiden
    Unutalım her şeyi
    Severek ayrılalım
    Aska hasret kalalım
    Eğer mutlu olursak
    Yeniden barışalım
    Sevmemiştim kimseyi
    Seni sevdiğim kadar
    Çekmemiştim kimseden
    Senden çektiğim kadar
    Olur mu sevgi diye
    Izdıraba sarılmak
    Bu yol mutluluk yolu
    Tek çare imiş ayrılmak

Ajda Pekkan'dan Severek Ayrılalım Şarkısının Sözleri Buyrun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Severek Ayrılalım

Orhan Gencebay - Severek Ayrılalım

severek ayrılalım akor severek ayrılalım nota orhan gencebay sevmemiştim kimseyi notası Bıraktım kaderime Aşkımızın sonunu Aradım bulamadım Mutluluğun yolunu Yoruldum koşa koşa Her ümidin pesinden Kırıldı ümitlerim Bu sonsuz bekleyiş den Bırak artık kaderimle Kendi halime beni Vazgeçelim bu sevgiden Unutalım her şeyi Severek ayrılalım Aşka hasret kalalım Eğer mutlu olursak Yeniden barışalım...
  2. Ajda Pekkan'dan Büyük Gaf!

Ajda Pekkan'dan Büyük Gaf!

ajda pekkan, büyük gaf, ne dedi, star akademi gafı, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ajda Pekkan jüri üyesi olduğu Star Akademi yarışmasında büyük bir gafa imzasını attı! Star Akademi yarışmasının jüri üyesi Ajda Pekkan, Teoman'ın ünlü şarkısı 'Senden Önce Senden Sonra'yı söyleyen yarışmacıya sordu: "Bu senin besten mi?" Müzikle içli dışlı bir...
  3. Kışın Ajda Pekkan'dan Giyinin

Kışın Ajda Pekkan'dan Giyinin

ajda pekkan ajda pekkan giyim süper star ajda pekkan arada sırada ajda pekkan 2011 hakkında bilgiler burada arkadaşlar Yaşına rağmen güzelleiği ve fiziği ile genç kızlara taş çıkaran Ajda pekkan Kış İçinde Yeni koleksiyonunu Görücüye Çıkardı meleklerim :) Hatılarsanız Geçtiğimiz yaz Ajda Pekkan Giyimle Hayranlarına Güzel bir süpriz yapmıştı.Ajda Pekkan For Twist Sonbahar Kış Koleksiyonu, 15...
  4. Süperstar Ajda Pekkan'dan Sen Mutlu Ol Yeter Şarkısının Sözleri

Süperstar Ajda Pekkan'dan Sen Mutlu Ol Yeter Şarkısının Sözleri

Ajda Pekkan Sen Mutlu Ol Şarkı Sözleri Sen Mutlu Ol Şarkı Sözü Süperstar Ajda Pekkan'a ait olan Kalbe Dolan O İlk Bakış şarkısının sözlerinin ardından bu konumuzda yıldızın hayranları için, Sen Mutlu Ol Yeter şarkı sözü ile karşınızdayız melekler :) Nasıl bir kalp bıraktın Bilir misin ardında Bilir misin kırılan Kalpler düzelmez asla Dönüp de hiç baktın mı Merak edip arkana Eden bulur...
  5. Ajda Pekkan'dan Alaturka Albüm !

Ajda Pekkan'dan Alaturka Albüm !

ajda pekkan haberleri ajda pekkan albümü Sevgili melekler, süperstra Ajda Pekkan, alaturka bir alümle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sonbaharda çıkarmaya hazırlandığı albümü, vereceği konserler ve daha fazlasını haberin devamında bulabilirsiniz. İşte Ajda Pekkan haberleri, haberin detayları.. :) Ajda Pekkan müzik kariyerine sayısız hit sığdırdı. Her albümünde...

Sayfayı Paylaş