gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajdar - Alirim Senden Tüm Yetkimi

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Haydi de haydi dünya Haydi de haydi dön dünya

Kaç kez, kaç yıl yaşarım

Sen de bil şimdi

Sen şimdi lazımsın bana

Sen şimdi büyüklüğünü bil

Kadrini kıymetini..

Beni zora sokma

Alırım senden sonra tüm yetkimi

Alırım senden sonra tüm sevgimi

Ajdar - Alirim Senden Tüm Yetkimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Binbir Gece Ajdar Version

Binbir Gece Ajdar Version

binbir gece binbir gece melek bin bir
  2. Ajdar [İki]

Ajdar [İki]

Ajdar bir , bu adam iki. Öyle bir sentez yapmış ki ne olduğumu şaşırdım. Neye benzemeye çalışmış dalga mı geçiyor. Gerçek mi anlamadım. 2 sene boyunca Michael Jackson kasetlerinden şarkıları ezberlemiş ve onun dans sitillerine çalışmış. Sonucunda da Türk Maykıl Jeksın çıkmış.
  3. doktor ajdar

doktor ajdar

Ağzı yamuk bir kadın Ajdar'ı seyretmiş ve iyileşmiş.:D ve devamı ........ Valla şaka değil, kendisi böyle söyledi. Araştırdık, soruşturduk, bir çok doktorla konuştuk, meğer Ajdar yalan söylemiyormuş. İşte Ajdar'ın iyi geldiği tespit edilen diğer hastalıklar... Böbrek Taşı : Ajdar, böbrek taşı ağrılarına da iyi geliyor. O zavallı taşlar Ajdar'ın şarkılarındaki rezonans sonucu...
  4. Tüm Dünya dillerinde "Seni Seviyorum" cümlesi

Tüm Dünya dillerinde "Seni Seviyorum" cümlesi

Dünya Dillerinde "SENİ SEVİYORUM " Afrikaans Ek het jou liefe Afrikaans Ek is lief vir jou Albanian te dua Albanian te dashuroj Alentejano(Portugal) Gosto De Ti, Porra! Alsacien Ich hoan dich gear Amharic Afekrishalehou Arabic Ana Behibak (to a male) Arabic Ana Behibek (to a female) Arabic Ib'n hebbak. Arabic Ana Ba-heb-bak Arabic nhebuk Arabic Ohiboke (male to female) Arabic...
  5. Yetkin Dikinciler kimdir

Yetkin Dikinciler kimdir

yetkin dikinciler kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri Yetkin Dikinciler; "Babam ve Oğlum" adlı filmden ve "Eşref Saati" adlı diziden bir çoğumuza kendini tanıtan başarılı bir oyuncudur Melek'ler. 15 Ağustos 1969 yılında İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nü bitirdi. Babam ve Oğlum filmindeki...

Sayfayı Paylaş