gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajdar - Kon Kon

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Kon kon konn Kon aşka kon

Don don don

Don aşka don

Seni sevdim en son

Sınava şoksan beni ön alırım on

On alırım on on on

Aşksız çok ağırdım

Hem de ton ton ton

Ne milyar yeterdi ne de trilyon

Ajdar - Kon Kon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Binbir Gece Ajdar Version

Binbir Gece Ajdar Version

binbir gece binbir gece melek bin bir
  2. Ajdar [İki]

Ajdar [İki]

Ajdar bir , bu adam iki. Öyle bir sentez yapmış ki ne olduğumu şaşırdım. Neye benzemeye çalışmış dalga mı geçiyor. Gerçek mi anlamadım. 2 sene boyunca Michael Jackson kasetlerinden şarkıları ezberlemiş ve onun dans sitillerine çalışmış. Sonucunda da Türk Maykıl Jeksın çıkmış.
  3. Ajdar - Çıkıta Muz

Ajdar - Çıkıta Muz

İ�ürüp gibiyim şurup turp gibiyim turp turp2 ben ateş sen barut mmmm öptüm seni şapşup şapşup şapşup şapşup ha şap ha şüp şaja değil işte şurup krizlere girme beni unutup grup grup olalım grup ben hudut sen haydut gizli gizli gelme her derde deva şifasın şifa çok çektim cefa vitamini havuz ben küfte sen tuz aahh buz gibiyim buz buz ohhhh muz gibiyim muz muz çıkıta muz...
  4. doktor ajdar

doktor ajdar

Ağzı yamuk bir kadın Ajdar'ı seyretmiş ve iyileşmiş.:D ve devamı ........ Valla şaka değil, kendisi böyle söyledi. Araştırdık, soruşturduk, bir çok doktorla konuştuk, meğer Ajdar yalan söylemiyormuş. İşte Ajdar'ın iyi geldiği tespit edilen diğer hastalıklar... Böbrek Taşı : Ajdar, böbrek taşı ağrılarına da iyi geliyor. O zavallı taşlar Ajdar'ın şarkılarındaki rezonans sonucu...
  5. Ajdar şahdamarım şarkısı sözü

Ajdar şahdamarım şarkısı sözü

Ajdar Şah Damarım şarkı sözü Ajdar şahdamarım şarkısı sözü Ben az önce Ajdar'ın Şahdamar adlı şarkısının bir misafirimizin isteği üzerine öğrendim araştırdım ve dinledim :D:D:D:D Kesinlikle idinlemenizi tavsiye ederim, şayet stresliyseniz isyanlardaysanız mutlaka dinleyin çünkü şükredeceksiniz :D:D:D:D Uzun lafın kısası Melek'lerim kendine olan özgüveniyle beni kendine hayran bırakan...

Sayfayı Paylaş