gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Aklıma senden başka birşey gelmiyor.

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] AKLIMA SENDEN BAŞKA BİRŞEY GELMİYOR.
    Kelimeler eskiyor neyi nezaman söylesem,
    hepsi sensin
    aklıma senden başka birşey gelmiyor,
    desem ki gurbetteyim
    türküler uzun, gurbet sensin türküler sen,
    desem ki yalnızım dağlarda
    günler bitmiyor, yalnızlık sen,
    dağlar sen, günler sensiz. Aklıma senden başka birşey gelmiyor. Aklımsende, sen yüreğimde,
    yüreğim temaşada gözlerini,
    gözlerin üzüm bağlarında temmuz ayında
    bağbozumuna zaman var.

Gözyaşlarımı topluyorum şimdi, üzümler toplanırken şaraba katacağım, en tatlı şaraba senin adını koyacağım ve sarhoş olacağım daha içmeden bir yudum.
    Ben böyle bir sevdayı binlerce yıl önce bir kitapta okumuştum, lakin unutmuştum, yaşarken aklıma geldi, oysa yaşanılması müYASAK KELİMEünsüz bir masal demiştim okurken o destanı,
    yaşamayan bilemez bu yaşYASAK KELİME, aklıma senden başka bir şey gelmiyor.

Güzellik için sözler arıyorum, aklıma senden başka birşey gelmiyor, konuşacak konular şuradan buradan geçmiş ve gelecekten, aklıma senden başka birşey gelmiyor.Şiir yazmak için oturuyorum,
    içimde coşkular taşıyor,
    kağıtlara dökeceğim duygularımı kalemim hazır yazacağım ne yazacağım,
    aklıma senden başka birşey gelmiyor.

Canım sıkıldığında, efkar bastığında beni, yapayalnız yürümek istemiyorum, birini arıyorum yanımda,
    aklıma senden başka kimse gelmiyor.
    Ve yüreğinde papatyalar açan kız yaşamamın sebebini arıyorum
    aklıma senden başka birşey gelmiyor.

Aklıma senden başka birşey gelmiyor. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - Başka Birşey

Aşkın Nur Yengi - Başka Birşey

Aşkın Nur Yengi - Başka Birşey şen orada ben burada artık iki yabancıyız dayanılmaz bir şey bu bir arada olamazdık gel gör ki ayrılamazdık inanılmaz bir şey bu dokunmak istiyorum yine eline alışmışım bir kere senin tenine aşk değil, sevgi değil, başka bir şey bu hiçbir şey koyamam ki bunun yerine yüzün gibi, sözün gibi hüzün gibi karmakarışık anlaşılmaz bir şey bu yalan...
  2. Yeni Türkü - Başka Türlü Birşey

Yeni Türkü - Başka Türlü Birşey

başka türlü bir şey benim istediğim ne ağaca benzer ne de buluta burası gibi değil gideceğim memleket denizi ayrı deniz,havası ayrı hava nerde gördüklerim nerde o beklediğim rengi başka tadı başka bir başka yolculuk dalından inmek yere yaşadığından uzun bir tatlı yolculuk dalından inmek yere ağacın yüksekliğince dalın yüksekliğince rüzgarda ve bir yeni ömür vardığım çimen yeşilliğince
  3. Eser Bayar_ Senden Başka Birşey Bulamadım

Eser Bayar_ Senden Başka Birşey Bulamadım

Beni Kirdin Kaç Kere Neden Anlamiyorsun Kiskanirken Güçsüzüm Neden Anlamiyorsun Kandirip üzme Beni Kalbimi Yaraliyorsun Duydugun Herseye Kanip Beni Yaraliyorsun Benim Bir Kalbim Var Seninle Dolu Herzaman Içinde Senden Baska Birsey Bulamam

Sayfayı Paylaş