gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

aklımda bir tek şey var!!!sen...sen...sen...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu gece seni düşündüm yine
    Ardından bir sigara daha yaktım
    Fikrimde sen zikrimde sen
    Hep sen varsın

Uykularım delik deşik oldu
    İnan şimdi şu hayatı uğruna verebilirdim
    Her insanın içinde bir burukluk vardır ya
    Benim burukluğumda sensin

Avunmak için tüm kumsallara ismini yazdım
    Ama dalgalar tıpkı
    Beni sevmediğin gibi
    Silip geçti

Bir sevmek bin defa ölmek diyorlar ya
    Bende bin defa ölüyorum
    Ama her saat değil her dakika
    Ölüyorum

Bu gece yine seni düşündüm
    Ardından bir sigara daha yaktım
    Ne fikrimden geçebildim
    Nede zikrimden
    Aklımda tek bir şey var
    Sen ,sen, sen
    Ve yine sen

aklımda bir tek şey var!!!sen...sen...sen... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslı - Bir Tek Seninle

Aslı - Bir Tek Seninle

Aslı - Bir Tek Seninle sıradan bir pazar günü hava açık, biraz güneşli hep aynı yerdeyim, kim derki seninle ne senden ne kendimden vazgeçirtmem zor gibi görünsem de aslında sevebilirim, üzülebilirim bir tek şenle gülebilirim, gel! sevgimi çok gösteremem geçmişte kalbim kırıldı gözlerim ele verir belki bir tebessüm pek kıskanç sayılmam sanma ki sensiz olmam beni terk edersen
  2. Dj Akman - Bir Tek Sen Varsın

Dj Akman - Bir Tek Sen Varsın

Yarın hiç birşey bugünkü gibi olmayacak bunu biliyorum içimden sen geciceksin Sen gidiceksin bi yerlere ama biliyorum sevda biticek birgün bi yerlerde insanlar hep acı cekicek Ama yinede biliyorum sen uzaklarda da olsan benim yanımda hep yanıbaşımda taa suramda yüreciğimde olacaksın Sen içimde bitmeyen bir alev bir hal aklımda kalacaksın Sen olmasan bitmez Bu sevda.. -akman; aşkı seninle...
  3. Emrah - Aklımda Bir Tek Sen Varsın

Emrah - Aklımda Bir Tek Sen Varsın

Uzun zaman gecti kollarim bombos Yanimda degilsin yüregim sarhos Aklimda birtek sen bir tek sen varsin Gel artik tek carem feryadima kos [Nakarat] Dayanmak cok zormus bu ayriliga Isyan ediyorum yanlizligima Aklimda birtek sen bir tek sen varsin Katlanamiyorum ne olur anla Cözüm degil inan sensiz hicbir sey Anlamsiz günlerim anlamsiz hersey Aklimda birtek sen birtek sen varsin Sensiz care...

Sayfayı Paylaş