aldatan erkek nasıl davranır

Eger kadin veya erkek aldatiyorsa, bence iki tarafinda oturup düsünmesi lazim.. Neden? Karsi tarafin neden aldattigini?
Hakli haksiz aramak yerine, aldatan aldatilan aramak yerine bütün bu aldatmaya sürükleyen nedenlere bir care bulunmasi lazim.
Genelde ilgisizlikten dolayi olan birseydir aldatma (bence).
Kadin hala ilk gün ki gibi bakimliysa, kendine ve esine yeterince vakit ayirabiliyorsa, onun dertlerine ve mutluluklarina ortak olabiliyorsa, ona yardimci olabiliyorsa böyle birseyin olabilecegini zannetmiyorum.
Erkektede.. Eger esini ihmal etmiyorsa, onunla vakit gecirip, ona hosgörü gösteriyorsa, birazda olsa günlük islerinden gelen yorgunlugunu alip iki cift güzel cümle ediyorsa bir kadinin aldatabiliceginede olasilik vermiyorum. Ha eger ki bu kisi nankörse, bütün bu yapilanlara karsi gidip aldatmissa.. Bilemiyorum.

Biz ilk önce sakin kafayla yaptiklarimizi ve yapmadiklarimizi söyle bi düsünelim, 10-15 dakika degil, gerekirsa saatlerce günlerce düsünelim. Gercekten hem kalbiniz, vicdaniniz hemde beyniniz size yanlis yapmadiginizi söyliyorsa esimizle konusup bunu neden yaptigini ögrenelim. Bagirip cagirarak degil tabikide. Elbette bagirip cagirmamak, sakince konusmaya calismak cok zor birsey ama..

Dedigim gibi, ben simdiye kadar cok sükür hic aldatilmadim. Rabbim ben dahil bütün kadinlara ve erkeklere bunu nasip etmesin. Cok kötü ve üzücü bir durum. Eger ki esinizi sevmiyorsaniz, onu aldatmak yerine ondan ayrilin. Hem kendinizi kücük duruma, zavalli konumuna düsürmeyin hemde karsidaki insanin gururunu incitmeyin.
Ama karsilikli ilgi, saygi, sevgi, hosgörü varsa aldatmanin ve aldatilmanin olacagini zannetmiyorum.

SEVGİLİMİN beni aldattığını düşünüyorum hiç benim yanımda durmuyo hep .... nın yanında duruyo onla ilgilenio sizce ona ne demeliyim ayrılıyım mı ???

ben de sevgilim tarafindan aldatildigimi hiss ediyorum ama ispatlayamiyorum.ama onu her zaman mutlu ediyordum hergun yanima gelmek icin evime kosan adam artik her gun isim cok oldugunu soyleyerek eve dahi gelmiyor.11 yas ondan kucugum ama o 5 yil kosdu pesimnen .dugune 2 ay kaldi ama ....2 hafta icinde 5 yildir tanidigim insan degisdi.yuzume bakmiyor, konusduklarimi dinlemiyor.gizli gizli telefonla konusuyor.neden boyle yaptigini sordugumda isinin cok olmasi nedeniyle yorgun oldugunu soyluyor.ama yalan oldugunu da biliyorum.ne yapacagimi bilemiyoruuum:(

Merhabalar;
eşler neden birbirlerini aldatır bunun birçok sebebi var bence. duygusal fiziksel maddi herşey sebep olabilir. Kadın kocasını çok iyi ve net tanımalı. Kocasını - Karısını net tanıyan hiç bir eş aldatılmaz. Aldatıldığını düşünen kadınlar ilk önce yaşam şeklini değiştirmeli ev içerisinde bir çay bardağı dahi olsa değişiklik yapmalıçalışmayan evden çıkmayan eşler çalışmak istediklerini eşine empoze etmeli inanın bu eşinizin dikkatini çekecektir ve soracaktır. bu çok küçük bir örnek kendinizle ilgili değişiklikler kısa sürelidir. belki birlikte olduğu kişi sizden daha çirkindir. bu bir işe yaramaz. yapacağınız şey eşinizin görebileceği en küçük şeyi dahi yavaş yavaş değiştirin. sakınn dırdır etmeyin. az konuşun sizdeki değişikliği farketmesine izin verin bazı konularda yaptırımcı olun ama ona zaman tanıyarak. Örneğin;
evdeki faturaları yada kirayı geciktirmeye başladı.alın karşınıza gözlerinin içine bakarak ona sizin onun için ne kadar önemli olduğunuzu sorun
muhakkak ki cevabı çok fazla önemlisin diyecektir. işte o anda bastırın ve beni böyle davranarak üzüyorsun ben bu durumdan çok mutsuzum diyin. bunun üstüne konuyu uzatmayın çok konuşan kadınları erkekler sevmez. emin olun sizi üzdüğünü ve mutsuz olduğunuzu düşünecektir. elinden geleni yapacaktır. ERKEK BEYNİ BÖYLE ÇALIŞIR BUNU UNUTMAYIN...
Birde eski günlerinizden bahsetmeyin zamanla eşiniz sizdeki değişimi farkedip eski günlerinizden bahsetmeye başlayacaktır......

Cok iyi gözlemler özelliklede su suçunu bastırmak için kadını kendine kızdıran erkek kesin aldatıyordur çok güzel bir konu olmuş

- - - Updated - - -

Cok iyi gözlemler özelliklede su suçunu bastırmak için kadını kendine kızdıran erkek kesin aldatıyordur çok güzel bir konu olmuş

- - - Updated - - -

benim kocam beni bir arkadaşlık sitesinde bir kadınla aldatıyordu, sohbet ederken yakaladım hala inkar ediyor, sizce ne yapmalıyım,

bence kesinlikle üste çıkmasına izin verme..erkeklerin çoğu aynı şeyi yapar,üste çıkar,bir de seni suçlar,nerdeyse özür diliycek sen olursun,insanı öyle bir psikolojiye sokuyolar! ve bir kere aldatan bir daha aldatır.çok dikkatli ol derim ben.

Geri