gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Alex - Bir Bildiğim Var

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

sen bir gul yeter gunesim olursun benim
    bir tek soz soylesen canimi alirsin benim

yillarca seni cilginca sevdim

bir golge gibi pesinden geldim

sensizdim gunlerce

yalnizda

Alex - Bir Bildiğim Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alex - Maalesef

Alex - Maalesef

sen uyurken dusundum dun gece sen uyurken agladim dun gece sana hasretin kollarindan koptum geldim sen vardin agladigim her nefeste sana soz bak hic uzmem bir daha sana soz bak darilmam her lafina alinmam kirilmam
  2. Alex - Esirinim

Alex - Esirinim

aşk dinle bak seninim bu defa yenildim gül yüzünden içmeyi özledim son sözünde sevgiyi gizledim esirim ne kadar zormuş bir ayrılık karanlığı gelmiş kapımıza sen korkma biraz durur gider sonra içeri sakın alma ne kadar çökmüş olur olmaz vakitlerde gelen bu kabuslar hiç korkma biraz üzer biter sonra uyu sen hiç uyanma
  3. Alex - Bugünlerde

Alex - Bugünlerde

bugünlerde biraz eksi biraz soğuk bazen vahşi bir iklimdeyim unutmuşum meğer ne çok yazlar yaşanmış ne baharlar yeşermiş ben hala senin derdindeyim unuturum ama senden sonra bu hayatı ben neyleyim çok karanlık günler artık geceye düştüm bıçareyim derdindeyim kederdeyim hasretinden ölmekteyim usandım ben bu sevdadan yalanlardan dolanlardan sana hasret akşamlardan geçiyorum...
  4. Büyük Kolye Modelleri arıyorum melekler şöyle alımlı olsun var mı bildiğiniz ?

Büyük Kolye Modelleri arıyorum melekler şöyle alımlı olsun var mı bildiğiniz ?

Büyük Kolye Modelleri lazım bana yeni takı modelleri tasarlamak istiyorum ama bu kez biraz büyük takılar yapmak istiyorum malum yılın modası iri kolyeler :) Bu yüzden sizden büyük kolye modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. Saç satan ve satın alan yerler var mı bildiğiniz

Saç satan ve satın alan yerler var mı bildiğiniz

Arkadaşlarım saçlarım çok ama çok iyi sürekli bakım yapıyorum ve ortalama 70 cm uzunluğundalar. Maddi olarak bu aralar ne oldu ise eşim çok ama çok sıkıştı artık ev kirasını bile ödeyemeyecek duruma geldik iki tanede çocuğum var ben en azından saçımı satayım diyorum. Eşime daha söylemedim saçlarımı çok sever ve izin vermez ama ne bilim saçlarımı istanbulda satacağım bir yer var mı acaba saçımı...

Sayfayı Paylaş