gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Alexander McQueen çanta modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

alexander mcqueen çanta
    MARKA MI ? KALİTE Mİ ? İKİSİNİ DE İSTİYORUM DİYORSANIZ Alexander McQueen BU İŞTE UZMAN MARKALARDAN BİRİ SADECE İSİM YAPMIŞ DEĞİL KALİTESİYLE ÜN SALMIŞ BİR MARKA SADE TARZ MODELLERİ İŞ HANIMLARINI DAHA ÇOK CEZBEDİYOR BİZ ÇANTA TUTKUNU BAYANLAR İÇİNDE ÇANTALARI GERCEKTEN GÖZ ALICI İŞTE O MODELLER

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    beğendim [​IMG]

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    ellerine sağlık canımm hepsi güzell :kiss:

Alexander McQueen çanta modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alexander McQueen Ayakkabı Modelleri

Alexander McQueen Ayakkabı Modelleri

Bu havalarda üstümüze kısa deri yada süğet bir ceketle kombin edebileceğimiz ayakkabılar gayet güzel görünüyor. Pırıltılı clutch çantaları ve bootie botları ile şıklık vaad ederken, fermuar ve toka kısımlarındaki kuru kafalar gözden kaçmıyor. Bu ayakkabıların 2016 yılı modellerini açtım ve sizlere fiyat bilgiside sundum arkadaşlarım. dilerseniz aşağıdaki bağlantı ile gidebilir ve...
  2. Alexander Mcqueen Ceket Modelleri

Alexander Mcqueen Ceket Modelleri

alexander mcqueen koleksiyonu ceketler 2012 modası yepyeni şık ceketler alexander mcqueen marka ceket tarzları Alexander Mcqueen'den yepyeni ceketler meleklerim.Blazer tarza ağırlık verilmiş olan bu ceketleri hem günlük hayatınızda hem şık davetlerde havanızdan hiç bir şey kaybetmeyerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.Eh biraz tuzlular ama şıklık ve kalite de kolay bir arada olmuyor :)...
  3. Çanta Sever Meleklerimize Alexander Wang Sonbahar-Kış Çanta Modelleri...

Çanta Sever Meleklerimize Alexander Wang Sonbahar-Kış Çanta Modelleri...

Alexander Wang Çanta Modelleri Alexander Wang Sonbahar-Kış Çantaları Alexander Wang Sonbahar-Kış çanta modelleri Alexander Wang'den yine ikonlaşacak çantalar...Çanta modellerinin birçoğu "it bag" haline gelen Alexander Wang'in sonbahar-kış çanta koleksiyonu ortaya çıktı.Beyaz, krem, siyah ve gri ağırlıklı koleksiyonda, hayvan desenleri de yer alıyor.İşte en güzel Alexander Wang...
  4. Alexander McQueen Resort Koleksiyonu 2014

Alexander McQueen Resort Koleksiyonu 2014

alexander mcqueen 2014 resort, alexander mcqueen 2014 resort, alexander mcqueen resort 2014 Sevgili melekler, Alexander McQueen 2014 resort koleksiyonuyla karşınızdayız. Her yıl ünlü markaların ilkbahar-yaz sonbahar-kış arası modellerini çıkardıkları resort koleksiyonunu çıkaran Alexander Mcqueen koleksiyonunu Sarah Burton hazırlamış. 40lı yıllardan esinlenen Burton, kanvas pamuk mini...
  5. Alexander McQueen abiye çanta modelleri

Alexander McQueen abiye çanta modelleri

alexander mcqueen çantalar,alexander mcqueen çanta modelleri,alexander mcqueen abiye çanta modelleri,alexander mcqueen çanta abiye çantalar 2015,alexander mcqueen abiye gece çantaları Çanta tasarımları ile tüm dünya kadınlarının beğenisi kazanan Alexander McQueen’in yeni sezon çanta modellerinden en güzellerini sizler için derledik.Alexander McQueen’in en çok beğenilen çanta tasarımları ise...

Sayfayı Paylaş