gebe
  1. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0

Alexander Mcqueen Ceket Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında büşra.shid tarafından paylaşıldı.

alexander mcqueen koleksiyonu ceketler 2012 modası yepyeni şık ceketler alexander mcqueen marka ceket tarzları Alexander Mcqueen'den yepyeni ceketler meleklerim.Blazer tarza ağırlık verilmiş olan bu ceketleri hem günlük hayatınızda hem şık davetlerde havanızdan hiç bir şey kaybetmeyerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.Eh biraz tuzlular ama şıklık ve kalite de kolay bir arada olmuyor :)

Birbirinden bu şık ceketleri şıkır şıkır ayakkabılarınız elinizede ayakkabınıza uygun cici çantalarınızla bir de şöyle daracık eteklerle giyerseniz O LA LA! diyorum meleklerim..Tabi arada aykırı tarzlarda var ama siz anladınız beni :D Şıklık ve zerafet hep sizlerle olsun :tik:

Alexander Mcqueen Ceket Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alexander McQueen çanta modelleri

Alexander McQueen çanta modelleri

alexander mcqueen çanta MARKA MI ? KALİTE Mİ ? İKİSİNİ DE İSTİYORUM DİYORSANIZ Alexander McQueen BU İŞTE UZMAN MARKALARDAN BİRİ SADECE İSİM YAPMIŞ DEĞİL KALİTESİYLE ÜN SALMIŞ BİR MARKA SADE TARZ MODELLERİ İŞ HANIMLARINI DAHA ÇOK CEZBEDİYOR BİZ ÇANTA TUTKUNU BAYANLAR İÇİNDE ÇANTALARI GERCEKTEN GÖZ ALICI İŞTE O MODELLER...
  2. Alexander McQueen Ayakkabı Modelleri

Alexander McQueen Ayakkabı Modelleri

Bu havalarda üstümüze kısa deri yada süğet bir ceketle kombin edebileceğimiz ayakkabılar gayet güzel görünüyor. Pırıltılı clutch çantaları ve bootie botları ile şıklık vaad ederken, fermuar ve toka kısımlarındaki kuru kafalar gözden kaçmıyor. Bu ayakkabıların 2016 yılı modellerini açtım ve sizlere fiyat bilgiside sundum arkadaşlarım. dilerseniz aşağıdaki bağlantı ile gidebilir ve...
  3. Alexander McQueen 2012 Pre-Fall Koleksiyonu

Alexander McQueen 2012 Pre-Fall Koleksiyonu

2012 alexander mcqueen alexander mcqueen pre fall 2012 alexander mcqueen 2012 Satenler, taftalar, tüller, danteller ve kürklerle İngilizlerin Viktorian tarzından yola çıkılarak hazırlanmış olan Alexander Mcqueen pre-fall ( sonbahar öncesi) 2012 kreasyonu muhteşem bir renk uyumuyla karşımıza çıkıyor melekler :) Baskılı kıyafetlerde ki laleler ve nefis kombinlerle işte koleksiyondan sizler...
  4. Alexander McQueen Resort Koleksiyonu 2014

Alexander McQueen Resort Koleksiyonu 2014

alexander mcqueen 2014 resort, alexander mcqueen 2014 resort, alexander mcqueen resort 2014 Sevgili melekler, Alexander McQueen 2014 resort koleksiyonuyla karşınızdayız. Her yıl ünlü markaların ilkbahar-yaz sonbahar-kış arası modellerini çıkardıkları resort koleksiyonunu çıkaran Alexander Mcqueen koleksiyonunu Sarah Burton hazırlamış. 40lı yıllardan esinlenen Burton, kanvas pamuk mini...
  5. Alexander McQueen abiye çanta modelleri

Alexander McQueen abiye çanta modelleri

alexander mcqueen çantalar,alexander mcqueen çanta modelleri,alexander mcqueen abiye çanta modelleri,alexander mcqueen çanta abiye çantalar 2015,alexander mcqueen abiye gece çantaları Çanta tasarımları ile tüm dünya kadınlarının beğenisi kazanan Alexander McQueen’in yeni sezon çanta modellerinden en güzellerini sizler için derledik.Alexander McQueen’in en çok beğenilen çanta tasarımları ise...

Sayfayı Paylaş