gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Alexander McQueen Ayakkabı Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Bu havalarda üstümüze kısa deri yada süğet bir ceketle kombin edebileceğimiz ayakkabılar gayet güzel görünüyor.
    Pırıltılı clutch çantaları ve bootie botları ile şıklık vaad ederken, fermuar ve toka kısımlarındaki kuru kafalar gözden kaçmıyor.
    Bu ayakkabıların 2016 yılı modellerini açtım ve sizlere fiyat bilgiside sundum arkadaşlarım. dilerseniz aşağıdaki bağlantı ile gidebilir ve bunların fiyatlarını ve en son çıkan modellerini daha yakından inceleyebilirsiniz.

ALEXANDER MCQUEEN AYAKKABILAR 2016 MODEL

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 29 Şubat 2016
    Young bride bunu beğendi.
  2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    Paylasim icin tesekkürler cnm

ßeLeN bunu beğendi.
  3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    İşte bunlar benim olmalı süperler..

ßeLeN bunu beğendi.
Alexander McQueen Ayakkabı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alexander McQueen çanta modelleri

Alexander McQueen çanta modelleri

alexander mcqueen çanta MARKA MI ? KALİTE Mİ ? İKİSİNİ DE İSTİYORUM DİYORSANIZ Alexander McQueen BU İŞTE UZMAN MARKALARDAN BİRİ SADECE İSİM YAPMIŞ DEĞİL KALİTESİYLE ÜN SALMIŞ BİR MARKA SADE TARZ MODELLERİ İŞ HANIMLARINI DAHA ÇOK CEZBEDİYOR BİZ ÇANTA TUTKUNU BAYANLAR İÇİNDE ÇANTALARI GERCEKTEN GÖZ ALICI İŞTE O MODELLER...
  2. Alexander Mcqueen Ceket Modelleri

Alexander Mcqueen Ceket Modelleri

alexander mcqueen koleksiyonu ceketler 2012 modası yepyeni şık ceketler alexander mcqueen marka ceket tarzları Alexander Mcqueen'den yepyeni ceketler meleklerim.Blazer tarza ağırlık verilmiş olan bu ceketleri hem günlük hayatınızda hem şık davetlerde havanızdan hiç bir şey kaybetmeyerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.Eh biraz tuzlular ama şıklık ve kalite de kolay bir arada olmuyor :)...
  3. Alexander Wang tüylü ayakkabı  modelleri

Alexander Wang tüylü ayakkabı modelleri

Alexander Wang ayakkabı modelleri tüylü ayakkabı modelleri topuklu ayakkabı modelleri burada.Hep ipek ve ya saten sabahlıkların altına giymeye alıştığımız tüylü ayakkabılar artık ev dışında da giyilmeye başlayacak.Dantel ayakkabı modelleri yeterince ilginç gelmişdi bana bu tüylü ayakkabılar daha ilginç oldu.Ünlü markalardan Alexander Wang tüylü ayakkabı model hazırlamış. Yüksek topuklu burnu...
  4. Alexander McQueen 2013 Kış Modası Ayakkabı Tasarımları

Alexander McQueen 2013 Kış Modası Ayakkabı Tasarımları

Bu konu; 2013 alexander mcqueen kış ayakkabı modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Ayakkabı tasarımı denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan dünyaca ünlü marka Alexander McQueen, 2013 yılı kış sezonu için yine harika tasarımlara imzasını atmış. Deri, süet, yılan derisi gibi yüksek kalitede hammaddelerden hazırlanan Mcqueen tasarımlarından sizler için seçtiğimiz modellerden...
  5. Alexander McQueen abiye çanta modelleri

Alexander McQueen abiye çanta modelleri

alexander mcqueen çantalar,alexander mcqueen çanta modelleri,alexander mcqueen abiye çanta modelleri,alexander mcqueen çanta abiye çantalar 2015,alexander mcqueen abiye gece çantaları Çanta tasarımları ile tüm dünya kadınlarının beğenisi kazanan Alexander McQueen’in yeni sezon çanta modellerinden en güzellerini sizler için derledik.Alexander McQueen’in en çok beğenilen çanta tasarımları ise...

Sayfayı Paylaş