gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Alexei Butiriskiy - Fotoğraf Gibi

Konu, 'Yabancı Ressamlar' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 852x493 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Alexei Butiriskiy - Fotoğraf Gibi

Alexei Butiriskiy - Fotoğraf Gibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferudun Düzağaç _ gibi gibi

Ferudun Düzağaç _ gibi gibi

Gibiler ülkesinde Gibi gibi sevme beni Kara gözlükler ardından Görmezden gelme beni Bildiğim şeyleri soruyor gibi yapma Germe beni Yarışır gibi sevme Herkes yendi sen yenme Hiçbir şeyi hiç kimseyi herkes gibi sevmedim ben Onca yaraya açlığa karşılık beklemeden Çok zamansız gittiler hiç acelem yokken sen gitme Yarışır gibi sevme Herkes yendi sen yenme Hayat beni savurdu yerden yere Sen esme Ad...
  2. bebek gibi:)

bebek gibi:)

Huzurevinin bahçesinde iki tonton yaşlı adam bi banka oturmuş laflıyorlar, -Aaah ah.. yaş oldu 73.. elim ayağım tutmuyor, her tarafım ağrıyor.. benle aynı yaşta değil misin ya sen kendini nasıl hissediyorsun? -Yeni doğmuş bir bebek gibi.. - A aa? Nasıl yani? - Kafada saç yok, ağızda diş yok, galiba az önce de altıma yaptım.... alıntı:haha::haha::haha:
  3. Hayal Gibisin

Hayal Gibisin

* * * * * * * * * * * * * * * * * * HaYaL GibisiN Sana dokunmayı ne çok isterdim biliyormusun şuan Ellerini tutmayı gözlerine bakmayı Saçlarını okşamayı öyle çok isterdim ki Senin gözlerine bakarken kaybolmayı Hayatı senin gözlerinde bulmayı uyandıgım an İlk gözümün önunde ki aşk olmanı ne kadar çok istiyorumm anlatamam Saatlerce sana bakmak omuzumda yatırmak gögsümde Uyuyuşunu...
  4. Bebek gibi...

Bebek gibi...

Huzurevinin bahçesinde iki tonton yaşlı adam bi banka oturmuş laflıyorlar, -Aaah ah.. yaş oldu 73.. elim ayağım tutmuyor, her tarafım ağrıyor.. benle aynı yaşta değil misin ya sen kendini nasıl hissediyorsun? -Yeni doğmuş bir bebek gibi.. - A aa? Nasıl yani? - Kafada saç yok, ağızda diş yok, galiba az önce de altıma yaptım....
  5. Gelin Gibi...

Gelin Gibi...

Baktığında gelin çiçeiğini andırıyorlar.. Çok güzel resimler.. İnsanın baktıkça bakası geliyor.

Sayfayı Paylaş