gebe
  1. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

ali amca ya ne oldu :D hapise girdi

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında Hülya tarafından paylaşıldı.

ıssız bir ormanda evleri karşı karşıya duran iki insan varmış aralarında sadece nehir varmış bir gün ali amca ayağını uzatmış televizyon izliyomuş imdat sesleri duymuş pencereden sağ sola bakmış kimse yokmuş sonra oturmuş televizyonunun sesini kısmış pencereyi açık bırakmış ve bi daha ses gelmiş ahmet amcadan geldiğini anlamış gitmiş köprü uzak olduğu için yüzmüş ve gelmiş karanlıkmış ve cebinden kibrit çıkarıp yakmış kapıyı kırmış içeri girmiş ahmet amca ölmüş polisler hapse ali amcayı atmış neden?

2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: ali amca ya ne oldu :D hapise girdi
    paylaşım için teşekkürler

3. prudentgirl

prudentgirl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ali amca ya ne oldu :D hapise girdi

ali amcanın cebinde kibrit varmış nehirden yüzmüşse karşıya doğru ozman kibrit ıslanmış olur ozamaan kibriti nasıl yakmış

ali amca ya ne oldu :D hapise girdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. helal olsun damada...!! peki ama neden??

helal olsun damada...!! peki ama neden??

Helal olsun Damada...!! Peki ama nedeenn? Evlenmekten vazgeçen damat Boğaz'daki 80 bin YTL'lik davete kimsesizleri çağırdı. Çeşitli yurtlardan 350 yaşlı, genç ve çocuk o gece gönüllerince eğlendi. 10 bin YTL'ye diktirilen gelinlik hayır kurumuna bağışlandı.. Gelinle damat son anda kavga edince Sait Halim Paşa Yalısı'ndaki 80 bin YTL'lik düğüne kimsesizler katıldı. Günlerden cumartesi... Yer;...
  2. fareler site kurmuş bakın ne olmuş :D

fareler site kurmuş bakın ne olmuş :D

Anketler Ve Yarışmalar - Geleneksel Peynir avatari Yarismasi - Forumun en güzel erkek faresini seciyoruz - Forumun en güzel dişi faresini seciyoruz - Anket: Sizce en tehlikeli kedi hangisidir? a)ev kedisi b)sokak kedisi c)Ben kedilerden asla korkmam. Eğitim - Kedilerden nasil korunulur ücretsiz egitim - 2 ay da ana diliniz gibi kedice konusmak isteyenler icin - Yurtdışında ki Farelerin...
  3. Yandım Ali

Yandım Ali

ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu uzun süredir ekranlarda görünmüyor....... 'JAMES BOND'UN TÜRKVERSİYONUDUR!' 1918'DE İSTANBUL'UN İŞGALİ SIRASINDA DONANMADAN TERHİS EDİLEN BAHRİYE ÇAVUŞU YANDIM ALİ'NİN MACERASINI KONU ALAN 'SON OSMANLI-YANDIM ALİ' FİLMİNİN DEVAMININ ÇEKİMLERİ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANDI.. Yandım Ali'nin yaratıcısı Suat Yalaz'la ilk filmin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu,...
  4. Ya ol yada ne olursa olsun olma

Ya ol yada ne olursa olsun olma

Hayatımıza ve düşüncelerimize güzellik katıcak yapmamız ve yapmamamız gereken şeyler üzerine arkadaşlar çok hoş okuyun Günlerini say, servetini say, büyüklerini say ama yerinde sayma ! Fidan besle, gariban besle, çocuk besle ama kin besleme ! Davet et, hayret et, aff`et, tövbe et ama ihanet etme ! Parani ver, Selam ver, canini ver ama sirrini verme ! Oku, okumaktan zarar gelmez ama...
  5. Menepoza girdim ama kanamam var nedeni nedir?

Menepoza girdim ama kanamam var nedeni nedir?

Hormon tedavisi sırasında görülen düzenli kanamalar hariç tutularak, menopozal dönemdeki bir kadında meydana gelen herhangi bir vajinal kanamaya postmenopozal kanama denir. Siklik verilen hormon ilaçları zaten düzenli olarak adet kanaması yapmayı amaçlamak için daha genç yaştaki menopoz hastalarına verilir. Bu tür ilaç alan hastalarda da kanamalar düzensiz oluyorsa yine doktora başvurması...

Sayfayı Paylaş