gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ali Kaptanın Yeni Dizisi hangisi adı ne

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar öyle bir geçer zaman ki bitti ya Ali Kaptan da başka dizide rol alacakmış öyle duydum yani peki aranızda Ali Kaptanın Yeni Dizisi hangisi bilen var mı?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Ali Kaptan yani Erkan Petekkaya henüz oynacağı dizi ile ilgili hiçbir açıklama yapmadı. Yaptığında sitemizden duyuracağız.. :)

Ali Kaptanın Yeni Dizisi hangisi adı ne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asi Dizisi Yeni Bölümlerinde neler olacak

Asi Dizisi Yeni Bölümlerinde neler olacak

Vallahi bu asi dizisinin yeni bölümlerinde ne olacağını bilmiyorum :) Hemen haberimize geçelim. Televizyon Gazetesi, 'Asi'de olacak gelişmeleri anlattı. Birbirlerine duydukları büyük aşka rağmen bir türlü kavuşamayan Asi ve Demir, sonunda önlerindeki bütün engelleri kaldırıp biraraya gelebilecekler mi? Geçen sezon, Galip'ten kurtarmak için Zeynep'le nişanlanmayı kabul eden Demir, olayı...
  2. Adını Feriha Koydum dizisi hakkında ne düşünüyorsan yaz

Adını Feriha Koydum dizisi hakkında ne düşünüyorsan yaz

adını feriha koydum çekim yerleri adını feriha koydum çekim hataları emir sarafoglu resmi web sitesi emir sarafoglu adini Başlıkta da yazdığım üzere Melekler film hakkında ne düşünüyorsan buraya yazabilirsin küçük bir ayrıntı için tekrar tekrar konu açmak yerine herkes buraya birşeyler karalayabilir. mesela benim canım o ferihanın annesinin yaptığı nar reçeli 'nden çekerken diğer yandan da o...
  3. Erkan Petekkaya Ali Kaptanı hiç böyle görmediniz

Erkan Petekkaya Ali Kaptanı hiç böyle görmediniz

erkan petekkaya boy erkan petekkaya, ali kaptan gece eğlendikten sonra gazetecilere bakın neler demiş arkadaşlar. Ekranların en çok izlenen ve en çok popiler dizisi "Öyle Bir Geçer Zaman Ki"nin Ali Kaptan'ı dizi ekibi ile eğnlenmeye gitti ve bakın çıkışta gazetecilere neler dedi Melek'ler:) “Öyle Bir Geçer Zaman ki” ekibi önceki akşam Al Jamal’de eğlendi. İŞTE EĞLENCE...
  4. Kenan imirzalioğlunun yeni dizisinin adı ne ?

Kenan imirzalioğlunun yeni dizisinin adı ne ?

Kenan imirzalioğlunun yeni dizisinin konusu oyuncu kadrosu kimler oynayacak ? Bilen var mı ? Kenan İmirzalioğlu yeni bir dizi de oynamak için tarihin en yüksek rakkamını almış ve ay yapımla 4 milyon dolara anlaşmış 2 milyon dolarınıda peşin almış ta benim merak ettiğim bu d izinin adı yada konusu nedir bilen var mı ?
  5. Bedel dizisi Ali kimdir ?

Bedel dizisi Ali kimdir ?

bedel dizisi ali karakteri,bedel dizisi berk erçer kimdir,bedel dizisi alinin gerçek adı nedir,berk erçer biyografisi ATV'nin yeni dizisi Bedel'in ilk bölümlerinde en dikkat çeken oyunculardan biri olan Berk Erçer dizide Ali'yi canlandırıyor. Üvey kardeşinin ihanetine uğrayan Ali'nin muhteşem dönüşü izleyicileri ekrana kilitliyor. Bedel Ali Kimdir? Gerçek Adı Ne? Bedel dizisinde Ali...

Sayfayı Paylaş