gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ali Sunal kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kemal sunalın oğlu kim ali sunal kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri, kimin oğlu, kemal sunal, babası

Büyük usta Kemal Sunal'ın oğlu başarılı oyuncu Ali Sunal hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler.

Ali Sunal (d. 22 Eylül 1977, İstanbul) Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.
    Yeditepe Üniversitesi'nde İşletme eğitimi gören sanatçı, Sadri Alışık Kültür Merkezi Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu gibi topluluklarda çalıştı. Sinema ve dizi filmlerde rol aldı. Halen Tiyatro İstanbul bünyesinde görev yapmaktadır. Kemal Sunal'ın oğludur.

Filmografisi

Sana Mecburum - 2007
    Kısık Ateşte 15 Dakika - 2006
    Kanlı Düğün - 2005
    Sayın Bakanım - 2004
    Okul - 2003
    Banka - 2002
    En Son Babalar Duyar - 2002
    Fosforlu Cevriye - 2000
    Propaganda (film) - 1999
    Aşk Üzerine Söylenmemiş Herşey - 1995
    Şaban ile Şirin - 1995

Ali Sunal kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ali Sunal

Ali Sunal

ali sunal kaç yaşında 22 Eylül 1977 yılında İstanbul'da doğdu. Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Yeditepe Üniversitesi'nde İşletme eğitimi gören sanatçı, Sadri Alışık Kültür Merkezi Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu gibi topluluklarda çalıştı. Sinema ve dizi filmlerde rol aldı. Halen Tiyatro İstanbul bünyesinde görev yapmaktadır. Kemal Sunal'ın oğludur. Filmografisi Sana Mecburum - 2007 Kısık...
  2. Ali Sunal aldattı.

Ali Sunal aldattı.

ali sunal gökçe bahadır ali sunal gökce bahadir gökçe bahadır gökce bahadir evlendimi Hiç yakıştıramadım babasının adınıda lekeler böylesi umarım yanlıştır ama herkes görmüş üzüldüm.Yazık bu gökçeye hem dizide hem gerçek hayatta ağlamasın artık.:( Ali, Gökçe’yi aldattı! Sanat camiasının en imrenilen çiftlerinden Ali Sunal ile Gökçe Bahadır aşkına bomba düştü. Sunal’ı geçtiğimiz...
  3. Gökçe Bahadır Ali Sunal Ayrıldı!

Gökçe Bahadır Ali Sunal Ayrıldı!

ali sunal gökçe bahadır gökçe bahadır ali sunal ayrıldı ali sunal gökçe bahadır ayrıldı mı Evet, melekler. Mutlu başlayıp kısa sürede sona eren ünlü evliliklerine bir yenisi daha ekleniyor, Ali Sunal ve Gökçe Bahadır boşanıyorlar. Bundan 6 ay önce rüya gibi iki düğünle evlenen çift ayrılık kararı aldı. Nasıl mı? Buyrun haberin detaylarına geçelim.. Ali Sunal Gökçe Bahadır ile neden...
  4. Ali Sunal Resimleri

Ali Sunal Resimleri

Ali Sunal Resimleri arıyorum ben müknüse yeni resimleri olursa çok sevinirim çünkü yeni resimleri lazım bana alinin
  5. Ali Sunal Fotoları Resimleri

Ali Sunal Fotoları Resimleri

Ali Sunal Fotoları Ali Sunal Resimler Galerisi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda rahmetli Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal'ın resimlerini sizlerle ve Ali Sunal hayranlarıyla paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş