gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Alişan - Ve Kimselere Güvenmiyorum

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Ve kimselere güvenmiyorum Kafam karışık aşık olamıyorum Elimde değil acımın hafiflemesi
    Neden bu kadersiz aşkın çilesi!!

Sümbül çiçeğim beni hergün arama
    Sesin kısılır kalktığında ağlarsın
    Yaprak dökümü bana aşkını anlatır
    Tek tek dökülür toprağı kucaklarsın
    Aşkın alevi acıtınca gönlümü
    Sümbül demeye dilim varmaz bebeğim
    Geldin yanıma titriyor dudaklarım
    Dildir demeye dilim varmaz bebeğim

Kalbim ağar ağar Hergün doğar batar
    Aşıklar ağlarmış
    Yürek kavuşmuyor içim alışmıyor
    kader bağışlarmış

Ve kimselere güvenmiyorum
    Kafam karışık aşık olamıyorum
    Elimde değil acımın hafiflemesi
    Neden bu kadar acıtır aşkın çilesi

Aşkın alevi acıtınca gönlümü
    Sümbül demeye dilim varmaz bebeğim
    Geldin yanıma titriyor dudaklarım
    Dildir demeye dilim varmaz bebeğim

Kalbim ağar ağar Hergün doğar batar
    Aşıklar ağlarmış
    Yürek kavuşmuyor içim alışmıyor
    kader bağışlarmış

Ve kimselere güvenmiyorum
    Kafam karışık aşık olamıyorum
    Elimde değil acımın hafiflemesi
    Neden bu kadar acıtır aşkın çilesi

Alişan - Ve Kimselere Güvenmiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alişan

Alişan

Bingöl´lü bir ailenin çocuğu olarak 19 Haziran 1976´da İstanbul Kasımpaşa´da dünyaya geldi. Müzik piyasasına atılana kadar adı Serkan´dı. Müzik yeteneği, küçük yaşlarda ailesi tarafından anlaşıldı. Henüz iki yaşındayken, İbrahim Tatlıses´in 'Sabuha', İzzet Altınmeşe´nin 'Maden Dağı' adlı türkülerini ezbere okurdu. Okul yıllarında öğretmenleri ders arasında Serkan´a türkü söyletirlerdi. Bu,...
  2. Gülşen - Kimselere Güvenmiyorum

Gülşen - Kimselere Güvenmiyorum

gülşen kimselere güvenmiyorum aşka inanmıyorum kimselere güvenmiyorum aşka inanmıyorum gülşen video video gidiyormusun aşkım git yolun açık ola perişanmısın inanmam inandır o zaman üzmez beni dertlerin anlatma dinlemem aynalarda yalancı yüzün şimdi bir hayal kimselere güvenmiyorum aşka inanmıyorum kaç kere yenildim sana ey aşk bundan utanmıyorum
  3. Alişan - Turnam

Alişan - Turnam

alişan çekerim turnam sineye çekerim turnam sineye alişan başım darda benim gitme Turnam başım darda benim şu garip diyarda benim Bir sevenim var mı bilmem gözden ıraklarda benim Gözden ıraklarda benim Çekerim derdi sineye derdi sineye Bu yıl bize gülmek haram belki seneye Başım öne eğdirdiler yüzüm yere değdirdiler Saçıma kar yağdırdılar yaz ile baharda benim Yaz ile baharda benim
  4. Kimsenin Ahi kimsede Kalmaz...

Kimsenin Ahi kimsede Kalmaz...

kimsenin ahı kimsede kalmaz kimsenin ahi kimsede kalmaz ahı yerde anlamı dinle Tarif edemedigim bir SIKINTI günlerdir icimde yoklugunmu canimi yakan yoksa varliginmi gözlerimi kapatsam karsimdasin acsam yoklugun sariyor bedenimi... Günlerdir kalbimde bir carpinti durup dururken terleyen avuc iclerim ve her sarkida gözlerimde hazir bekleyen yaslar... Cirpiniyor zavalli kalbim kurtulmak icin...
  5. Alişan Umrede!

Alişan Umrede!

alişan haberleri şarkıcı alişan Sevgili melekler, şarkıcı Alişan umreye gitti. Kutsal topraklarda olmanın mutluluğu yaşayan Alişan iftar sofrasında görüntülendi. Alişan "Allah’ım sana şükürler olsun ki Peygamber Efendimizin evinde iftar yapmayı nasip ettin. Şükürler olsun" diyerek dua etti.Allah herkese nasip etsin buralara gelmeyi. İnşallah, böyle bir huzur, maneviyat yok...

Sayfayı Paylaş