gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

allah aşkına belinay isminin anlamını yazarmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

allah aşkına belinay isminin anlamını yazarmısınız bana nerden biliyorsunuz anlamını cennette peygamber çiçeği olduğunu insanlara yanlış bilgi vermeyin veya kimden öğrenerek yazdınız bu anlamı cevap bekliyorum sizden.. acil cevap verirseniz sevinirim çünkü bende kızıma belinay ismini vermek istiyorum ama türlü türlü anlamları çıkıyor internette

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ben simdi ilk denk gelen bir kac siteye baktim hepsindede peygamber cicegi diye geciyor....

3. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    Peygamber çiçeği ve miraçta Peygamberimizin gözyaşı olarak geçiyo baktığım anlamlarda fakat biryerde birleşik kelime olduğu söleniliyo böyle olsa bile ay Rabbimin yarattığı en güzel şeylerden biri bunu düşünerek bile koysan olur

4. Belinay KARAMAN

Belinay KARAMAN Forum Okuru

merhaba bu soruyu soran kişi benim adım''BELİNAY'' henüz11 yaşındayım ismimin anlamı:
    -peygamber çiçeğidir.
    yanlış bilgi verdiğimi düşünme.
    umarım kızın çok güzel bir kız olacaktır

5. isim babası

isim babası Forum Okuru

isimlerinizin araştırmasını ve anlamını doğru yapınız...

allah aşkına belinay isminin anlamını yazarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ALLAH ın 99 isminin kısaca anlamları Esma'ül Hüsna

ALLAH ın 99 isminin kısaca anlamları Esma'ül Hüsna

allahın 99 ismi ve anlamları allahın 99 ismi ve anlamı esmaül hüsna anlamları isimleri Esma-ül Hüsna ve Anlamı 1-ALLAH Her şeyin gerçek mabudu 2-RAHMAN Dünyada bütün mahlukatı rızıklandıran 3-RAHİM Ahirette yalnız dostlarına rahmet edecek 4-MELİK Bütün mevcudatın gerçek sahibi ve hükümdarı 5-KUDDÜS C.C. Bütün mahlukatı maddi ve manevi kirlerden arındıran 6-SELAM Her türlü tehlikeden...
  2. İsminin anlamını biliyormusun?

İsminin anlamını biliyormusun?

ümmügülsüm isminin anlamı alin isminin anlamı ümmü gülsüm yağız kurandaki gülsüm İsimlerinizin Anlamları - A - ÂBAD: (Fars.) Er. 1. Şen, bayındır. 2. (Ar.) Sonsuz gelecek zamanlar. ABADÎ: (Fars.) Er. - Şen, bayındır, mamurlukla ilgili. Abadı Mehmet Çe*lebi. Türk hukuk bilgini (1555). ABAKA HAN: (Tür.)- İlhanlı hü*kümdarı Hülagu'nun oğlu. ABAY (Tür.) Er. - Beceri. Sezgi, an*layış,...
  3. Allah ın 99 ismi ve anlamları hakkında sorum var

Allah ın 99 ismi ve anlamları hakkında sorum var

acaba neden Allah 'ın isimlerim başlarına "el"kelimesi getirilmemiş?
  4. kunut dualarının anlamlarını yazarmısınız

kunut dualarının anlamlarını yazarmısınız

Selam. Ben kunut dualarının anlamını yazmanızı rica ediyorum.Namazada hep okuyoruz anlamlarından haberimiz yok, büyük eksiklik..:(
  5. Ettehiyyatü duasının anlamını yazarmısınız

Ettehiyyatü duasının anlamını yazarmısınız

Merhabalar.Lütfen Ettehiyyatü duasının anlamını yazarmısınız.Annem her akşam okumamaızı istiyor da nasıl dua ediyoruz öğrenmek istiyorum..

Sayfayı Paylaş