gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Allah vere de deyimi anlamı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

allah vere de, ne demek, anlamı ne, manası, örnekleri hakkında genel bilgiler burda melekler

hani bazen deriz ya allah verede şu olmasa bu olmasa dilimize dolanan bu deyim ne demek peki işte anlamı

Allah Vere De :Dilek anlatır.

örnek: Allah vere de kar yağmasa.

Allah vere de deyimi anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allah akıllar versin deyiminin anlamı

Allah akıllar versin deyiminin anlamı

Arkadaşlarım acaba allah akıl versin ne demek allah akıl fikir versin diye benim babaannem hep söylerdi bunu hangi davranışımda söylüyor ki bana 13 yşındayım adım ahmet teşekkürler.
  2. ''Allah Akıl Versin'' Deyiminin Anlamı nedir ne demektir

''Allah Akıl Versin'' Deyiminin Anlamı nedir ne demektir

Allah akıl versin, deyimi, anlamı, ne demek, Allah akıl fikir versin, ile ilgili bilgiler burada melekler Genelde eskilerin kullandığı pek çok deyimden biri olan ''Allah akıl fikir versin'' günümüzde de sıklıkla kullanılır melekler :) Bu deyim akılsızca davranan kişilere akıllanmaları gerektiğini sitem şeklinde söylemektir.
  3. Allah vere de deyiminin anlamı ve manası tam olarak nedir ?

Allah vere de deyiminin anlamı ve manası tam olarak nedir ?

Allah vere de deyiminin tam olarak anlamını açıklayın banaaaaa :)
  4. ''Allah Utandırmasın'' Deyimi Ne Anlatır?

''Allah Utandırmasın'' Deyimi Ne Anlatır?

Allah utandırmasın, deyimi, anlamı, ne demektir, açıklaması, ile ilgili bilgiler burada melekler Hepimizin ağzında yer etmiştir ''Allah utandırmasın'' deyimi melekler :) Zengin Türkçemizin armağanı deyimlerinizden biri olan ''Allah utandırmasın'' deyimi yeni bir işe başlarken bir nevi dua etme,şans dileme cümlesidir.Bu deyimle, yeni işe başlayana işinde başarılı olması, istediği sonuca...
  5. Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı nedir annem bu lafı çok kullanıyor ne demek acaba bu Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı merak ettim:S

Sayfayı Paylaş