gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cezakellahu Hayran Anlamı Açıklaması

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

cezakellahu hayran nedir ne demektir anlamı açıklaması manası ile ilgili bilgiler burada melekler Peygamber Efendimiz (s.a.v..) hadislerinden birinde ;"Kim, kendisine yapılan bir iyliğe karşı, bunu yapana:"Cezâkellâhu hayran " derse ,teşekkürü en mükemmel şekilde yapmış olur" buyurmuştur.Bu hadiste sözü geçen cezakellahu hayran ifadesinin anlamını bilmemiz hadisi anlamamız açısından önemlidir melekler :)

Burada ki cezakellahu hayran ifadesi ,''Allah sana hayırlı mükafat versin '' demektir.

Cezakellahu Hayran Anlamı Açıklaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayetel kursi ve anlamı(açıklaması)

Ayetel kursi ve anlamı(açıklaması)

ayetel kürsi anlamı ayetel kürsi ve anlamı açıklaması kürsünün açıklaması ve "Bismillâahi'r -rahmâani'r-rahıym Allâahü lâaa ilâahe illâa hüvel hayyul kayyüum Lâa te'huzühüü sinetüv velâa nevm Le hüü mâa fissemâavâati ve mâa fil ard Men zellezii yeşfeu ındehüü illâa bi iznih Ya'lemü mâa beyne eydiyhim vemâa halfehüm Velâa yühıytuune bişey im min ılmihii illâa bi mâa şâaaae Vesia...
  2. cezakellahu hayran nedir

cezakellahu hayran nedir

bir kaç yerde duyduğum bir kelimeyi buraya yazarak yardım istiyorum. Cezakellahu hayran ne demektir anlamı nedir arkadaşlarım.
  3. Yol Yürümeyle Borç Ödemeyle Biter Atasözünün Anlamı ve Açıklaması

Yol Yürümeyle Borç Ödemeyle Biter Atasözünün Anlamı ve Açıklaması

Yol Yürümeyle Borç Ödemeyle Biter Atasözünün Anlamı ve Açıklaması hakkında yardım bekliyorum teşekkürler.
  4. Cennetin Kapısını Açmak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması

Cennetin Kapısını Açmak Deyiminin Anlamı ve Açıklaması

Cennetin Kapısını Açmak Deyimi Anlamı Nedir Cennetin Kapısını Açmak Deyim Açıklaması Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız cendereye sokmak deyiminin anlamının ardından bu sayfada da Cennetin Kapısını Açmak Deyim Açıklaması ile sizlerleyiz... Cennetin Kapısını Açmak; Büyük bir iyilik yaparak sevap kazanmak. ''Sokaktaki çocuğa verdiği bir dilim ekmekle cennetin kapısını...
  5. Cepten Vermek Deyiminin Anlamı Açıklaması Nedir ?

Cepten Vermek Deyiminin Anlamı Açıklaması Nedir ?

Cepten Vermek Deyiminin Açıklaması Cepten Vermek Ne Demek Sevgili meleklerimi ve sayın misafirlerimiz zengin Türkçemizin birbirinden değişik deyimlerinden biriyle daha sizlerleyiz. Bu sayfamızda Cepten Vermek Ne Demek hep birlkte öğreneceğiz... Cepten Vermek: Kendi kesesinden, kendi malından ödemek.

Sayfayı Paylaş