gebe
  1. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Allah Vergisi Deyiminin Anlamı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında sevde 7 tarafından paylaşıldı.

allah vergisi ne demektir, allah vergisinin anlamı, deyimler,deyim açıklamaları, allah vergisi deyiminin açıklaması aradığınız herşey burda meleklerim... [​IMG]

Bizlere verilen bu güzellikler kaş, göz, ses, el yeteneği,bunları insanın yapabilmesi mümkünmü, ancak ameliyatla yada ne bileyim ses için cihazlar çıkmış ama hiç biri Yaradanın vermiş olduğu güzelliklerden değil.Misal annelik bu kadınlara yaradanın vermiş olduğu yani ALLAH'tan gelen bir duygudur.bir kadın ta çocukken bile bu guyguya sahiptir. Çünkü yaradılışı böyledir.yani Allah vergisidir. Duduğumuz güzel bir ses, bu sesin güzelliği o insan için ya da kuş için kendisine bağlı olan bir şey değildir Allah vergisidir.Bazı bebekler 6 parmaklı vs. doğuyorlar bu kuldan gelen değildir Allah vergisidir.burdanda şunu anlıyoruz ki ;

Allah Vergisi;Sonradan elde edilmiş olmayıp yaradılıştan olan.

Son düzenleme: 14 Ağustos 2011
Allah Vergisi Deyiminin Anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allah akıllar versin deyiminin anlamı

Allah akıllar versin deyiminin anlamı

Arkadaşlarım acaba allah akıl versin ne demek allah akıl fikir versin diye benim babaannem hep söylerdi bunu hangi davranışımda söylüyor ki bana 13 yşındayım adım ahmet teşekkürler.
  2. Allah utandırmasın deyiminin anlamı manası ne demektir ?

Allah utandırmasın deyiminin anlamı manası ne demektir ?

Allah utandırmasın deyiminin anlamı manası nedir ne demektir bana bunu cümleler içinde açıklamanız mümkün mü teşekkürler ediyorum. Ayrıca herkese iyi Ramazanlar arkadaşlarım.
  3. Allah yazdıysa bozsun deyiminin anlamı ne demektir ?

Allah yazdıysa bozsun deyiminin anlamı ne demektir ?

Allah yazdıysa bozsun deyiminin tam manası lazım arkadaşlarım bana tam olarak ne demektir bu ?
  4. Allah vergisi deyiminin anlamı

Allah vergisi deyiminin anlamı

Arkadaşlarım Allah vergisi deyiminin aanlamı ve bu deyimin açıklamasını rica ediyorum.
  5. allahın belası deyiminin anlamı

allahın belası deyiminin anlamı

Allah`In Belâsı Deyiminin Anlamı Nedir? Allah`In Belâsı Deyimi ne anlama geliyor Allah`ın belâsı Deyiminin Anlamı, Açıklaması Allah`In Belâsıne demektir ?

Sayfayı Paylaş