gebe
  1. mine deniz

mine deniz Forum Okuru

allah

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında mine deniz tarafından paylaşıldı.

allahın neden 99 ismi var neden 100 degilde 99 ?

allah konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eylem_ Allah Allah

Eylem_ Allah Allah

Allah Allah, Allah Allah O a love like this O I can�t resist O a love like this O I can�t resisit Allah Allah, Allah Allah Allah Allah, Allah Allah When you looked and smiled at me, made me go weak at the knees When you looked and smiled at me, I think am going crazay When you looked and smiled at me, made me go weak at the knees When you looked and smiled at me, this feelin�s so crazay...
  2. Allah İçin Allah De!

Allah İçin Allah De!

Çingene Ali, umutsuz bir şekilde padişahın kızı Selma'ya âşık olmuştu. Umutsuzdu çünkü âşık olduğu kişi padişahın kızı, kendisi ise bir Çingeneydi. Ama âşık olmuştu bir kere, aklı fikri padişahın kızı Selma'daydı. Selma’nın aşkından Mecnun’a dönmüş bir şekilde kafasını bir o yana vuruyor, bir bu yana vuruyordu. Onu sevenlerden biri: - Sen bir de Abdulkâdir Geylânî’nin halifesi olan Ali...
  3. Allahım !

Allahım !

. BANA ÖYLE BİR GÖNÜL VER Kİ: Bir kuruluşun tepe noktasında yetkili olsam bile, bunu asla başka şekilde kullanmamalıyım. Günlük yaşamda "ben" yerine, daha çok "sen" sözcüğünü kullanabileyim... BANA ÖYLE BİR SEVGİ VER Kİ: Sonsuz bir hazine gibi bitmesin, çoğalsın daha da sevdikçe, doldursun sarsın çevremi. Hatta düşmanlarımı da sevebileyim... BANA...
  4. Allah Allah Dedikçe İlahisi

Allah Allah Dedikçe İlahisi

Gelin Allah diyelim Kalpten pası silelim Alemler seyredelim Allah Allah dedikçe. Nerde tevhid çekilir Melekler saf saf gelir Hepsi tekbir getirir Allah Allah dedikçe. Zikri Hakka başlandı İsm-i Celal hızlandı Arş-ı A’la sallandı Allah Allah dedikçe. Gönüller şadan olur Kaygudan azad olur Can mülkü abad olur Allah Allah dedikçe. Gafil olma Naci ya! Hakkı zikret daima Seni zikreder Hüda Allah...
  5. Allahim Allah İlahisi

Allahim Allah İlahisi

allahım allah ilahisi allahım allah severim billah ilahisi hz musa elinde asa severim billah allahım allah severim billah mabudum allah aşk meydanında hz. ömer belinde kemer hu deyip döner aşk meydanın da allahım allah severim billah mabudum allah aşk meydanın da hz.bekir dininde zikir hu deyip döner aşk meydanında allahım allah severim billah mabudum allah aşk meydanın da hz. osman...

Sayfayı Paylaş