gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Allahı anlatmak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Allah'ı başka insanlara özellikle de hiç bir şekilde iyi düşünmeyen birine anlatabilmek için ne yapmalıyız

Allahı anlatmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KeNDiMi aNLaTMaK

KeNDiMi aNLaTMaK

kendimi anlatmak kendimi anlatmak istiyorum
  2. Allahım !

Allahım !

. BANA ÖYLE BİR GÖNÜL VER Kİ: Bir kuruluşun tepe noktasında yetkili olsam bile, bunu asla başka şekilde kullanmamalıyım. Günlük yaşamda "ben" yerine, daha çok "sen" sözcüğünü kullanabileyim... BANA ÖYLE BİR SEVGİ VER Kİ: Sonsuz bir hazine gibi bitmesin, çoğalsın daha da sevdikçe, doldursun sarsın çevremi. Hatta düşmanlarımı da sevebileyim... BANA...
  3. Seni anlatmak isterdim..

Seni anlatmak isterdim..

Seni anlatmak isterdim ama olmadı Kalem kağıt yetersiz kaldı, Sana olan sevgim o kadar büyüktü ki; Bunu kimse anlayamadı... Yolların hepsi ayırıyordu bizi, Seçme hakkın olsa ne olur, Severken seni bu kadar Ayırıyor bizi bütün yollar!! O kadar sevdim ki seni Ayrılmamak için, bırakma diye beni Önümdeki yolları görmedim Olduğum yerde sabit kaldım, Asla gitmedim ileri.. İmkansız aşklar mı bu...
  4. yazmak kolay, anlatmak zor..

yazmak kolay, anlatmak zor..

KaLbimden Geçen YoLun Anahtarıydın Sen GözLerimin Tek İnce Sızısıydı KirpikLerin Yazmak KoLay Olur Ama AnLatmak Zor GüLmek Sana Yakışır AğLamak İse YağmurLara Ben İse Seni YAzamıyorum KAğıtLara Ben Seni AnLAtamıyorum KaLbimdeki Yarama Yine Aklıma GeLdi ÖzLemin Yine Acıyor Yüreğimdeki Beyaz BuLutLarım Kırmızıya ÇaLan Güneşim Senin Yanında Bakıp Bakıp DaL HayaLLere Ben Ne KAdar...
  5. allah

allah

allahın neden 99 ismi var neden 100 degilde 99 ?

Sayfayı Paylaş