gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Almanların Giyim Tarzı nasıl acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar sizden bir konu da bilgi rica edeceğim acaba bu Almanların Giyim Tarzı nasıl biliyorsanız yazar mısınız merak ettim ayrıca bir konu için Almanların Giyim Tarzını öğrenmem lazım.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Almanya Geleneksel Kıyafetleri
    Almanya'nın Giyim Tarzı

Almanların geleneksel kıyafetleri aşağıdaki resimlerde gördüğünüz gibidir. Ayrıca ilk resimde gördüğünüz kıyafet 1900'lü yıllardan bir düğün kıyafeti. Westfalya bölgesinde, komünyon elbiselerini ince ve zahmetli el emeğiyle rengarenk gelinliklere dönüştürmek çok yaygınmış.

3. meinelieber

meinelieber Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    hayatlarını 3 kazak 2 pantolonla geciriyorlar çok cimriler giyim üzerine çok alışveriş yapmazlar

AYŞEDEN bunu beğendi.
Almanların Giyim Tarzı nasıl acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 japon tarzı giyim

2009 japon tarzı giyim

japon tarzı giyim japon giyim tarzı stili japonların çocuklarının japon bayanların kendilerine has tarz ve giyimleri genellikle tüm bayanların dikkatini çekiyor. çekmeyecek gibi de değiller hani.eğer sizde merak ediyorsanız işte size 2009 japon tarzı giyim...huzurlarınızda..
  2. Uzun Boylu Kadınların Giyim Tarzı Nasıl Olmalı ?

Uzun Boylu Kadınların Giyim Tarzı Nasıl Olmalı ?

uzun boylu kadınlar nasıl giyinmeli uzun boylu kadın nasıl giyinmeli Her ne kadar ülkemizde kadınların boy ortalaması 1.60 olsa da uzun boylu kadınlar da azımsanamayacak kadar çok melekler :) Tabi hal böyle olup ortalamanın hayli üstünde olunca giyim kuşam konusunda hayli sıkıntı çekiliyor. Üstlerine uyan kıyafetler bulunsa bile kombinleme yanlış yapılınca uzun boy avantajı bir anda...
  3. Kilolu Kadınların Giyim Tarzı Nasıl Olmalı ?

Kilolu Kadınların Giyim Tarzı Nasıl Olmalı ?

kilolu kadınlar nasıl giyinmeli kilolu kadın nasıl giyinmeli Bu yılın yıldızı parlayan ve en sevilen seslerinden biri olan İngiliz pop şarkıcısı Adele, 2012 Eurovision şarkı yarışmasında da ülkesini temsil edecek melekler . Bu güzel sesli şarkıcının sadece sesi değil giyim tarzı da beğeniliyor ve dikkat çekiyor. Toplu bir kadın olmasına rağmen güzelliği ve giyim stiliyle takdir toplayan Adele...
  4. Almanların Beslenme Şekli nasıl acaba

Almanların Beslenme Şekli nasıl acaba

Merhaba kızlar, ben bir şeyi çok merak ettim ne kadar Alman görsem ya kilolular ya da balık etliler acaba bu Almanlar nasıl besleniyor da hep böyle heybetliler:D Aranızda bana Almanların Beslenme Şekli hakkında bilgi verecek olan var ise lütfen yazsın.
  5. Almanların Aile Yapısı nasıl acaba

Almanların Aile Yapısı nasıl acaba

Ben yine geldim ve yine almanlar hakkında birşeyi merak ettim:) Aranızda Almanların Aile Yapısı hakkında bilgisi olan var mı? Alman Toplumu Aile İlişkileri nasıl lütfen bu konuda bilginiz varsa bana da yazın.

Sayfayı Paylaş