gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Alo 147 Öğrenci şikayet hattı

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Meb, Alo 147 Hattı Alo 147 Öğrenci şikayet hattı
    Bildiğiniz gibi son zamanlarda okullarda yaşanan nahoş olaylar gittikçe artmaya başladı ve Milli Eğitim Bakanlığı da bu konu için öğrencilerin şikayetlerini bildirmesi için, bir hat sistemi düzenledi. Alo 147 hattı. Biz de bu konuya değiniyor ve konuyla ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını bu sayfamızda veriyoruz Melek'lerim.

Milli Eğitim Bakanlığı İletişim Merkezi Alo 147 hattını arayacak öğrenciler, okullardaki taciz ve şiddet olayları, SBS, sınav ve eğitim sistemine kadar pek çok sorunu yetkililere iletecek.

1 Mart'ta uygulamaya açılacak hatta iletilen soru, sorun, ihbar ve şikayetlere 3 gün içinde yanıt verilecek.

2. yazgan2338

yazgan2338 Forum Okuru

konya/karapınar karapınar lisesi matematik öğretmeni yok buna çözüm istiyoruz

Alo 147 Öğrenci şikayet hattı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alo Ajdar Hattı

Alo Ajdar Hattı

Alo Ajdar Hattı alo iyi günler ajdar beyle mi görüşüyoruz? -buyrun ben türkiyenin popstarı ajdar -nan bana bak ajdar senin varya kel kafanı tokatlarım -bir kere ben kel değilim beyefendi kafamda saçlar var -nan bırak bana laga luga yapma basbayağı kelsin -bir popstara kel diye hakaret edemezsiniz -nan senin her yerin popstar olsa ne olacak eşşek kadar herifsin kalkmışsın yok nanedir yok...
  2. Alo Seytan hattı

Alo Seytan hattı

muhabbeti dahi soğuk soğuk... Alo Şeytan Hattı cehennem müşteri hizmetleri buyrun? -iyi günler bizim haftasonu için rezervazyonumuz vardı iptal söz konusu mu acaba? -şeytan müşteri hizmetleri iyi günler diler günah hesabınızı öğrenmek için bire cehennem hakkında bilgi almak için ikiye iyi bir intiharın sırlarını öğrenmek için üçe en güzel kızartma tarifleri için dörte size en yakın...
  3. Alo 147 nedir

Alo 147 nedir

Alo 147 nedir Merhaba kızlar Alo 147 nedir nerenin nosudur bilenleri bekliyorum
  4. Milli Eğitim Alo 147 nezaman göreve başlayacak

Milli Eğitim Alo 147 nezaman göreve başlayacak

Milli Eğitim Alo 147 nezaman göreve başlayacak bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımı bekliyor ve buradan da cevap yazmalarını istiyorum
  5. Alo 190 Dini danışma Hattı

Alo 190 Dini danışma Hattı

Alo 190 hizmete girdi 190 Dini danışma Hattı Dini Danışma hattı 190 Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce nette gezerken bir haber okudum ve Alo 190 Dini Danışma Hattı haberi oldukça ilgimi çekti. Evet 190 numaralı hattı arayarak dini sorularınızın cevabını alabilir ve dinen merak ettiğiniz tüm konular hakkında bilgi edinebilirsiniz :) Dine hizmet etmek için Diyanet İşleri Başkanlığı,...

Sayfayı Paylaş