gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Alsı güngör dön gel yeter şarkısının sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[Aslı Güngör Ferhat Göçer] Ne acı hüzün gelip gücüyle övünür Bir hayat büyük yasa bir anda bürünür
    Gitme kal desem dönüp kızardım kendime
    Sensiz ilk güneş bilmez, birazdan görünür

[Aslı Güngör]
    Bir an önce
    O dönünce

[Ferhat Göçer]
    Çözemedim bu ayrılık bize ne sağladı
    Ne faydası vardı

[Aslı Güngör]
    Benim sana lafım daha ne çok
    İnan bana bir şartım yok

[Aslı Güngör Ferhat Göçer]
    Dön gel yeter dön gel yeter
    Daha beter olmadan gel
    Dön gel yeter dön gel yeter
    Daha beter olmadan gel

[Ferhat Göçer]
    Çözemedim bu ayrılık bize ne sağladı
    Ne faydası vardı

[Aslı Güngör]
    Benim sana lafım daha ne çok
    İnan bana bir şartım yok

[Aslı Güngör Ferhat Göçer]
    Dön gel gel yeter dön gel yeter
    Daha beter olmadan gel
    Döngel gel yeter dön gel yeter
    Daha beter olmadan gel

Alsı güngör dön gel yeter şarkısının sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aslı güngör aşk herşeye değer şarkı sözü

aslı güngör aşk herşeye değer şarkı sözü

Öyle bir rüyaydın ki Sadece bir kez gördüğüm Denedim tutamadım Rüzgarda savrulan bir küldün Denedim tutamadım Rüzgarda savrulan bir küldün Aşk her şeye değer Seninle anladım Bin yıl geçse de sürer İçimde rüzgarın Aşk herşeye değer Seni seviyorum Sevmek suçsa eğer Kabul ediyorum Öyle bir yalnızlık ki Eşlik ediyor hayalin Gözlerin kapalı Yanımdasın hala sevgilim Gözlerin kapalı Yanımda...
  2. aslı güngör son öpücük şarkı sözü

aslı güngör son öpücük şarkı sözü

Bu sana veda ederken son bakış,son gülücük, Bu sana kalbimden kopan son öpücük. Sana yıllar yılı büyüttüğüm aşk, Ne yazık ellerinde artık küçücük. Sandın ki ne yaparsan yap yanındayım ben, Acıyı ihaneti taşımak zorundayım ben. Yapamam gidemem sandın ki vazgeçemem, Artık yalnız geçmişte anındayım ben. Bu sana veda ederken son bakış,son gülücük, Bu sana kalbimden kopan son öpücük. Sana yıllar...
  3. İzel Yaz Geldi Şarkı Sözü

İzel Yaz Geldi Şarkı Sözü

İzel Yaz Geldi Şarkı Sözü de yazın İzel Yaz Geldi Şarkı Sözlerini konu olarak açın o şarkıyıda dinleyin emin olun ki bayılacaksınız çok güzel
  4. İzel Yaz Geldi Şarkısının Sözleri

İzel Yaz Geldi Şarkısının Sözleri

İzel Yaz Geldi sözleri İzel Yaz Geldi Şarkısının Sözleri Ünlü pop şarkıcısı İzel'in seslendirdiği Yaz Geldi parçasının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) geçmiş günleri saymadım katil hangimiz saymadım sen sözünü tutamadın bende bir yürek var nasıl sağlam sana çoktan kapandı o dükkan fedaim olamadın hava güzel sokaklarda koşturmalı havam güzel birisini kandırmalı bir şekilde...
  5. Hande Yener'in Seslendirdiği Dön Bana Şarkısının Sözleri Burada

Hande Yener'in Seslendirdiği Dön Bana Şarkısının Sözleri Burada

Hande Yener Dön Bana şarkısı sözü Hande Yener Dön Bana şarkısının sözleri Sevgili melekler, eurovision şarkı yarışması öncesi bizi temsil etmesi halk tarafından çok istenen ancak seçilmeyen Hande Yener sonradan eurovision ile ilgili çarpıcı bir yorumda bulunmuştu. Bu konumuzda ise Hande Yener Dön Bana şarkısı sözü ile karşınızdayız. Buyrun... :) Geceler zor Işığım yok Yalanım yok Seni...

Sayfayı Paylaş