gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Altay "Sevda Meleğim" Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

altay sevda meleğim, sevda meleğim şarkı sözleri, sevda meleğim şarkısı

Sevgili melekler, 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Popçu Altay da bunu fırsat bilip sevgililer günü için bir şarkı hazırladı. Son albümü "Berduş"ta yer verdiği "Sevda Meleğim" adlı şarkısı için bir de klip çeken Altay'ın bu özel şarkısının sözleri şöyle....

altay-1.jpg

Altay "Sevda Meleğim" Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın_Meleklerin sözü var şarkı sözü

Yalın_Meleklerin sözü var şarkı sözü

Dünya üzemez beni Ölüm korkutabilir mi Sen olmadan bu kalp hissedebilir mi Güneş batmış bana ne Ellerin yok kime ne Yerine koyamadım Razı olamadım sensizliğe Kalpler yanmış yağmur ıslatmış Tanrı korurmuş ya sevenleri Son nefesimde elimi sen tutacaksın Son sözlerimi bir sen duyacaksın Meleklerin sözü var
  2. şarkı sözü :)

şarkı sözü :)

Göz göze geldim şarkısının sözlerini istiyorum sizden,sağolun ..
  3. İzel İmdat Şarkı Sözü

İzel İmdat Şarkı Sözü

İzel İmdat Şarkı Sözü Selam arkadaşlar sizden bir ricam olacak acaba bu sayfaya İzel İmdat Şarkı Sözlerini yazar mısınız
  4. İzel Rezil Şarkısının Sözleri

İzel Rezil Şarkısının Sözleri

İzel Rezil şarkısının sözleri İzel Rezil sözleri Sevgili melekler, bu yazımızda ünlü pop şarkıcısı İzel'in seslendirdiği Rezil adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz :) hadi birbirimizin yerine geçelim bu defa sen kalan ol eşyaları sen topla bir ara ben uğrar alırım yeni bir aşka hazır değilim henüz dedikten sonra ertesi sabah başka birinin uyanırdım koynunda...
  5. Popçu Altay Sevgililer Günü İçin Şarkı Besteledi

Popçu Altay Sevgililer Günü İçin Şarkı Besteledi

altay haberleri, sevgililer günü şarkısı, sevgililer günü için şarkı Sevgili melekler, pop müzik şarkıcısı Altay 14 Şubat sevgililer günü için bir şarkı hazırladı. "Sevda Meleğim" adını verdiği şarkısı için bir de klip çeken Altay, "Berduş" albümünün üçüncü klibini bu şarkıya çekmiş oldu. 14 Şubat için hazırlanan şarkıya, Sevgililer Günü’ne özel bir video klip çekildi....

Sayfayı Paylaş