gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sevgiyi Anlatan Şarkılar

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sevgiyi anlatan şarkılar Sevgililer Günü İle İlgili Şarkılar

Belki bir güzel bir şarkı eşliğinde vereceğiniz hediye, edeceğiniz bir dansla harika bir sevgililer günü geçirebilirsiniz melekler :) Bu niyetle sizler için hazırladığımız en güzel sevgililer günü şarkılarını, sevgiyi anlatan şarkıları bir araya getirdik. Buyrun.. :tik:

Onur Akın seviyorum seni şarkısı
    Tarkan inci tanem şarkısı
    Levent Yüksel Medcezir şarkısı
    ilhan irem senden başka kimse yok içimde
    grup 84 son mektup
    ferhat göçer cennet
    yıldız tilbe mühür gözlüm
    Ferhat göçer dönmez olsun
    Murat Başaran Sana Ölürüm
    Bülent Ersoy biz ayrılamayız
    Düş Sokağı Sakinleri Sevdan bir ateş
    Grup çığ dağlar atamadım sevdamı
    Rafet El Roman - Seni Seviyorum
    Yıldız Tilbe Aşk Laftan Anlamazki
    Mustafa CeceLi - Hastalıkta sağLıkta
    Şebnem Ferah- Yağmurlar

Sevgiyi Anlatan Şarkılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bugün sizi en iyi anlatan şarkı!!!

bugün sizi en iyi anlatan şarkı!!!

atatürkü anlatan şarkılar atatürkü anlatan şarkı çocuk şarkıları atatürk ü şarkılar atatürk ü şarkı bugün ruh halinize düşüncelerinize ve duygularınıza hitap eden sizi en iyi anlatabilecek bir şarkı seçin bakalım:)ben başlıyorum yine,,,bugün ben Ege Çubukcu'dan birgün parçasını defalarca dinledim bıkmayarak peki sizi hangi parça (bugünkü ama)en iyi anlatabilecek parçanızı yada tekrar üstüne...
  2. sevgi ve sevgiyi anlatan en güzel resimler

sevgi ve sevgiyi anlatan en güzel resimler

Selam kızlar işte karşınızda en iyi sevgiyi anlatan sevgi gif hareketli hareketsiz resimler. Umarım hoşunuza gidecektir :D:D
  3. Şarkı sona yaklaşıyor SEVGİM

Şarkı sona yaklaşıyor SEVGİM

. Nicedir ellerim ısınmıyor sokağımda. Yalnızlığın kaldırım taşları soğuk olur bilirsin. Şayet, günün birinde, çıkarsa yolun o geceye; Çünkü benden sana kalan tek kapı aralığı o. Asıl yolculuk bundan sonra başlıyor. Sevgimle kal. Aralıksız batan sözcüklerinin, an be an yüzünü ölüme çevirdiği yerden yazıyorum sana. Dinleme. Ne bundan önce söylediklerimi ne de bundan sonra...
  4. Burcu Güneş'ten Bir Sevgi İstiyorum Şarkısının Sözleri

Burcu Güneş'ten Bir Sevgi İstiyorum Şarkısının Sözleri

Bu konu; burcu güneş bir sevgi istiyorum şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafilerimiz sevilen başarılı şarkıcı Burcu Güneş, eski bir Türk Sanat müziği parçasını yeniden yorumladı. İşte Burcu Güneş'ten Bir Sevgi İstiyorum şarkısının sözleri.. Burcu Güneş Bir Sevgi İstiyorum Yılları durduracak Güneşi doğduracak Dünyamı dolduracak Bir...
  5. İnsan Sevgisini Anlatan Şiirler Arıyorum

İnsan Sevgisini Anlatan Şiirler Arıyorum

Merhaba Melekler Mekanı sakinleri :) Ben özel bir araştırmam için insan sevgisini anlatan, insan sevgisiyle ilgili şiirler arıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim..

Sayfayı Paylaş