gebe
  1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Altın elbiselere bayılırıım ya siz?

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

Altın elbise ile bronz ten nasılda yakışıyor birbirine.. [​IMG]

2. adore

adore Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ooooooh oh maşallah :)

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
  4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bu harika buna bayıldım
    :A

Altın elbiselere bayılırıım ya siz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ALTIN ışıltılı elbiseler ...

ALTIN ışıltılı elbiseler ...

ışıltılı elbiseler Sadece taki'larda degil, kiyafetlerdede cok hos duran bir renktir altin rengi, degilmi meleklerim :):):):):)
  2. Ya sizce??

Ya sizce??

Manken Eda Özerkan,FHM dergisine erkeklerin kadınları aldatmasıyla ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. “Aşk-ı Memnu”da Behlül’ün sevgilisi Elif’i canlandıran manken Eda Özerkan, FHM dergisine verdiği röportajda ilginç bir iddia ortaya attı:“Ben ‘Erkek, kayıtsız şartsız eşini aldatır’ sloganına inanıyorum. Aldatmayan var mı Allah aşkına? Gözümle şahit olmadım ama aldatır yani.” Böyle...
  3. Ya sizce?

Ya sizce?

kocamı aldattım itiraf kocamı aldattım pişmanım itiraf ediyorum Sevgili meleklerim, büyük bir sorun haline gelmiş bir konuyu sizle paylaşmak istedim. Bu dünya cok kücük ama bir o kadar icine sıgdırabilecek seylerimiz var. Mehmet gibi bir koca ve Filiz gibi bir kadın........ Aldatmak başta insana büyük zevk verse de bir süre sonra içini yavaş yavaş kemirmeye başlıyor. Ben eşimi aldattım içim...
  4. Yazlık Penye Elbiseler istiyorum sizden

Yazlık Penye Elbiseler istiyorum sizden

Bu yaz sıcaklarında şıklığı ve rahatlığı elden bırakmamak adına anca penye elbise giyilir diye düşündüm ve sizlerden mümkünse Yazlık Penye Elbiseler paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. alın size güzel sözler

alın size güzel sözler

En fazla içimde ölürsün. Cesedini sürüklerim gittiğim her yere. Seni orada seviyorum yaklaşma bana. Güneşi de severim ama bir düşün; ya yaklaşırsa.. Susacaksan HZ.Meryem gibi suski,RABBİN konuşsun adına ve sessizliğin ses getirsin Dünyaya. Vakit Cuma... Ayetlerde oku aşkı... Îhrama girmiş süveyda, Melekler tavaf ediyor arşı. Senden kalan boş zamanlarımda Bol bol seni dinliyorum, tek...

Sayfayı Paylaş