gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Anadolu Liselerinde Kullanılan İngilizce Kitapları

Konu, 'Okul ve Öğretmenler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Genelde bütün Anadolu ve Anadolu Öğretmen Liselerinde devletin verdiği kitap değil ayrı bir yabancı kitap kullanılır daha iyi bir eğitim için. Bu okullarda görev yapan öğretmenler, hangi MEB kitabına göre plan yapıyor lakin hangi kitabı kullanıyorsunuz?

Öğrenciler ve veliler de bilgilerini paylaşsın mümkünse...

Sevgiler...

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Anadolu Liselerinde Kullanılan İngilizce Kitapları
    MEB - New Bridge to Success

Ana kitap olarak: New English File (Oxford University Press)

Anadolu Liselerinde Kullanılan İngilizce Kitapları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MEB Anadolu Öğretmen Liseleri Yönetmeliği

MEB Anadolu Öğretmen Liseleri Yönetmeliği

pansiyonlu anadolu liseleri listesi pansiyonlu anadolu liseleri liseler öğretmen öğretmen Millî Eğitim Bakanlığı Anadolu Öğretmen Liseleri Yönetmeliği Yayın : Resmi Gazete Yayım Tarihi ve Sayısı : 6/9/1998 - 23455 Numarası : BİRİNCİ BÖLÜM Genel Hükümler Amaç Madde 1- Bu Yönetmeliğin amacı, Anadolu öğretmen liselerinin kuruluş ve işleyişine ait esasları düzenlemektir. Kapsam Madde 2-...
  2. Türkiye'deki Anadolu Öğretmen Liseleri

Türkiye'deki Anadolu Öğretmen Liseleri

türkiyedeki anadolu öğretmen liseleri ankara şereflikoçhisar anadolu öğretmen lisesi şereflikoçhisar lisesi türkiyedeki liseleri türkiye deki ADANA - CEYHAN - Ceyhan Anadolu Öğretmen Lisesi AFYONKARAHİSAR - DİNAR - Dinar Anadolu Öğretmen Lisesi AFYONKARAHİSAR - EMİRDAĞ - Emirdağ Anadolu Öğretmen Lisesi AFYONKARAHİSAR - MERKEZ - Afyonkarahisar Anadolu Öğretmen Lisesi AĞRI - MERKEZ - Ağrı...
  3. 2012 anadolu liseleri puanları

2012 anadolu liseleri puanları

anadolu liseleri puanlarının tavan ve taban şeklinde yazılmış listesi varmı anadolu liseleri kaç puanla öğrenci alıyor acaba.
  4. Türkiyenin en iyi anadolu liseleri 2012

Türkiyenin en iyi anadolu liseleri 2012

Türkiyenin en iyi anadolu liseleri 2012 Merhaba Türkiyenin en iyi anadolu liseleri 2012 liselerinin listesini istiyorum sizden.
  5. Türkiye'de ki En İyi Anadolu Liseleri Listesi

Türkiye'de ki En İyi Anadolu Liseleri Listesi

türkiyede ki en iyi anadolu liseleri türkiyede ki en iyi anadolu liseleri 2012 Türkiye'de bulunan Anadolu Liseleri sıralamasında yüksek puanları, üst düzey eğitim kadrosu ve kalitesiyle öne çıkan en iyi anadolu liseleri listesini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) İstanbul’un En İyi Anadolu Liseleri Galatasaray Lisesi İstanbul Lisesi (İstanbul Erkek Lisesi) Kabataş Erkek lisesi...

Sayfayı Paylaş