gebe
  1. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0

anıtkabir hakkında bilgiler

Konu, 'Atamızın Resimleri' kısmında sea34 tarafından paylaşıldı.

bundan bir kaç ay önce anıtkabir ziyaretinde çektiğim resimler... Atamızın naaşının Anıtkabire getirilirken kullanılan top arabası... [​IMG]
    askerlerin nöbet değişimi.dağılarak görew yerlerine gidiyorlar...

anıtkabir maketi

EnCey bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Nurlar içinde yat Mustafa Kemal ATATÜRK.. Mekanın cennet olsun.. sayende bu günlerdeyiz...

sea34 bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bende gittim gecen sene ve gercekten harika bir yer sanki bende herşeyi yaşamışım gibi..

sea34 bunu beğendi.
  4. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    ÇOk güzel, herkes birkerede olsa gitsin.

sea34 bunu beğendi.
  5. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0
    Çanakkale sawaşının canlandırıldığı yeri mutlaka görmenizi isterim.çok etkilendim.mutlaka gidin...

6. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Aynen ben gittim insan çok garip bi duyguya kapılıyor.. Anlatılmaz yaşanır Çanakkale .. Allah'ım nasip ederse Anıtkabir'e de gitmek istiyorum...

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evet Atamız nur içinde yatsın mekanı cennet olsun ama bazıları hiiiç anlamıyor işte bu günleri Atatürk sayesi yerine 'kafir,şerefsiz....'diyerek salaklaşıyolar. Onlar kendilerine baksın ilk önce.

anıtkabir hakkında bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anıtkabir

Anıtkabir

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Anıtkabir Mucizesi

Anıtkabir Mucizesi

Geçen yıl Anadolu Ajansı foto muhabiri Tolga Adanalı tarafından çekilen ve tüm Türkiye'de büyük beğeni toplayan fotoğrafın başka bir benzeri bu yıl da yine Anadolu Ajansı foto muhabiri Volkan Furuncu tarafından çekildi. Atatürk'ün görüntüsünün, bir bayrak üzerinde yeraldığı ve Anıtkabir'in göründüğü fotoğraf medyanın büyük ilgisini çekti. Geçen yıl 10 Kasım'da Anıtkabir'le Kocatepe...
  3. Anıtkabir

Anıtkabir

ANITKABİR Türk Kurtuluş Savaşı'nın ve Türk İnkılâplarının büyük önderi Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün, Türk vatanının bağımsızlığını kazanması için giriştiği savaş ve Türk milletini çağdaş uygarlık seviyesine ulaştırmak amacıyla gerçekleştirdiği inkılâplarla geçen yaşamı 57 yıl sürmüş ve Büyük Önder 10 Kasım 1938'de ebediyete intikal etmiştir. Mustafa Kemal...
  4. Anıtkabir hakkında neler yazabilirsiniz ?

Anıtkabir hakkında neler yazabilirsiniz ?

Anıtkabir bu dönem ki performans ödevim ve onun hakkında her türlü bilgiyi toplayıp düzenleyeceğim. Siz bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz, Anıtkabir hakkında neler yazabilirsiniz benim için :)
  5. Anıtkabirle İlgili İlginç Bir Bilgi !

Anıtkabirle İlgili İlginç Bir Bilgi !

Bu konu; anıtkabirin sırları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Atatürk 'ün ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir gizemli ve heybetli görünüşüyle hepimizin ilgisini çekiyor. Zaman zaman Atatürk 'le ilgili bilmediğimiz gerçekleri de öğrendiğimiz devlet sırlarından daha kimbilir ne kadarı arşivlerde gizli. Bakın bir enteresan bilgi daha gün ışığına çıktı. Doğru mudur bilinmez ama...

Sayfayı Paylaş