gebe
  1. ysmk

ysmk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ANKARA da nerede en güzel Kına Gecesi yapılır? Öneriniz?

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ysmk tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar, sizlere sormak istediğim ANKARA'da güzel bir kına gecesi yapmak istiyorum hem modern hem geleneksel iç içe olsun isttiyorum.. Bunun için araştırmalara başladım.. ve sizlere sormak istiyorum, Kına Gecenizi nerede yaptınız.. Bende araştırdıkça sizlere paylaşacağım.. şimdiden teşekkür ediyorum..

ANKARA da nerede en güzel Kına Gecesi yapılır? Öneriniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kına Gecesi

Kına Gecesi

kına gecesi şarkıları kına yakılırken söylenen türküler yakılırken söylenen şarkılar gecesinde şarkılar karadeniz gecesi Kına Gecesi: Kına gecesi, düğünden önceki gece yapılır. Kına yakılırken, gelin adayının yüzü kırmızı bir örtüyle kapatılır, kınayı yakacak kişi damat adayının bir yakını olur. Kız kınayı eline yaktırmadan önce, kaynanadan türkü söylemesini ister. Bu istek gelin tarafından...
  2. Yılbaşı Gecesi En Güzel Siz Olun

Yılbaşı Gecesi En Güzel Siz Olun

Yılbaşı gecesinin en güzeli siz olmak istiyorsanız şimdi size vereceğim önerilere kulak verin kızlar :tik: 1. Parlak saçlar için Senelerdir saçlarınızı boyuyorsunuz; fön makinesiyle saçınıza şekil vermeden sokağa adımınızı atmıyorsunuz. Sonuç, cansız ve donuk saçlar. Büyük gecede saçlarınızın canlı ve parlak görünmesi için etkili bir önerimiz var: Alterna Hemp Spray Leave-in Conditioner...
  3. En Güzel Kimin Kupası!

En Güzel Kimin Kupası!

yarışmalar, en güzel kupa yarışması, resimleri, bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. işte size güzel bir yarışma melekler :D:D en güzel kimin kupası :D:D yapmanız gereken çok basit... en güzel, en sevdiğiniz, iş yerinde evinizde kullandığınız, en özel kupa yada fincanlarınızın resmini çekin bana gönderin ve yarışmaya katılın :D:D hadi meleklerimm çekingen durmayınn bi...
  4. İftarda Gidilecek Yerler Ankara da ki yerleri nereler

İftarda Gidilecek Yerler Ankara da ki yerleri nereler

Selam kızlar biz ankaraya yeni taşındık ve sizden ankara da İftarda Gidilecek Yerler nereleri diye öneri ve yardım bekliyorum. Bana Ankara da ki güzel yerleri yazarsanız sevinirim:)
  5. Ankara 'da 2013 yılbaşında nerelere gidilir

Ankara 'da 2013 yılbaşında nerelere gidilir

Ankarada ikamet etmekteyim ve hayatımda ilk kez arkadaşlarımla yılbaşında dışarı çıkmayı düşünüyoruz.Yalnız hala nereye gideceğimize karar veremedikçGerçi nerde program var onu da bilmiyoruz.Ankarada yılbaşı için nerelere gidilir?

Sayfayı Paylaş