gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

anlamlı resimli güzel sözler

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Güzel resimli mesajlar anlamlı resimli sözler - En güzek anlamlı acı dolu sözler Kelimelerin kifayetsiz kaldığı durumlarda belki de derdinizi resim üzerinde bir yazı anlatacaktır. Sözün bittiği yerde belkide facebook profillerinizden ya da başka şekilde telefonlarınızdan bu güzel anlamlı aşk kokan, yüreği yaralı kişilerin güzel sözlerini sizlere sunuyoruz.

Güzel ve resimli sözler arasından dilediğinizi facebook üzerinden paylaşabilir ve dikkat te çekebilirsiniz. Sizler de dilerseniz bu konuya cevap ver butonu ile yazısal olarak sözlerinizi bizlere paylaşabilir, ve konularda isimlerinizi yazabilirsiniz.

RESİMLİ VE ANLAMLI GÜZEL SÖZLER GALERİSİ

19099-10151300089744681-674547563-n.jpg 107947_anlamli_ozlu_sozler_1.jpg anlamli-guzel-sozler.jpg25ef671508c1ebeeaef35dd56a91c3dd.jpg etkileyici-anlamli-guzel-sozler-2017-2016.jpg resimli-kapak-sozler-jpg3c8e28a4790687a96beba83392bf1a27.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Ağustos 2016
  2. HüRReM_SuLTaN

HüRReM_SuLTaN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: anlamlı resimli güzel sözler
    emeğine sağlık.bir kaç tane de benden olsun...

3. Elif01

Elif01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: anlamlı resimli güzel sözler

Cok anlamli ve güzel sözler, emeginize saglik canim...

anlamlı resimli güzel sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzel ve anlamlı sözler

güzel ve anlamlı sözler

sevdiğine anlamlı sözler kalıcı sözler sevdiğine güzel sevdigine güzel Korkuyorum... Yağmuru sevdiğini söylüyorsun; ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Güneşi sevdiğini söylüyorsun; ama güneş çıkınca gölgeye kaçıyorsun. Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun; ama rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum; çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!… William Sheakspare...
  2. Resimli ve anlamlı sözler

Resimli ve anlamlı sözler

İsyan resimli sözler resimli anlamlı sözler anlamlı ve düşündürücü resimleri bir araya toparladık. Bazen konuşacağınız kelime dizinlerinin toplamı olan cümleler, karşı tarafa ne anlatılması gerektiğini tam olarak söylemez. GÜzel olmadı, sankii eksik kaldı gibi düşünürsünüz. Tamda bu aşamada imdadınıza güzel ve anlamlı resimler yetişir meleklerim. İsterseniz facebook üzerinden isim vermeden...
  3. Resimli Anlamlı Sözler

Resimli Anlamlı Sözler

Resimli Anlamlı Sözler lazım bana slayt yapacağım ve bu konuda sizden yardım istiyorum hem çorbada bir tuzunuz bulunsun dimi :)
  4. En anlamlı resimli sözler

En anlamlı resimli sözler

Resimli Sözler, En anlamlı resimli sözler, Evet Melek'ler, yine bir misafir isteğini yerine getiriyor ve sizlerinde beğenisine resimli ve anlamı oldukça güzel olan sözleri paylaşıyoruz. İşte size resimli anlamlı sözler melek'lerim :)
  5. Resimli Anlamlı manidar sözler

Resimli Anlamlı manidar sözler

Resimli Anlamlı Sözler Resimli Özlü Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler bizden resimli manidar yani anlamı güzel olan sözler isteyen misafirimiz için ve elbette ki sizler için de bu sayfamızda resdimli anlamlı sözleri paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş