gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Anna Ortiz Kimdir biyografisi var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Anna Ortiz Kimdir aranızda bilen var ise bana Anna Ortiz Kimdir yazsın Anna Ortiz biyografi bilgileri için şimdiden sizlere çok teşekkür ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Anna Ortiz Kimdir biyografisi var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Necip Fazıl Kısakürek Kimdir  biyografisi var mı

Necip Fazıl Kısakürek Kimdir biyografisi var mı

Necip Fazıl Kısakürek Kimdir bana mümkünse sakarya türküsünün yazarı olan Necip Fazıl Kısakürek biyografisini sunar mısınız?
  2. Ferda Çekem Kimdir biyografisi var mı?

Ferda Çekem Kimdir biyografisi var mı?

Ferda Çekem Kimdir Sunucu Mesut Yar'ın sevgilisi Ferda Çekem hakkında sizden bilgi rica ediyorum nedir ne iş yapar ?
  3. Sait Faik Abasıyanık Kimdir biyografisi var mı

Sait Faik Abasıyanık Kimdir biyografisi var mı

Merhaba arkadaşlar sizden Sait Faik Abasıyanık Kimdir diye bilgiler istiyorum bana mümkünse Sait Faik Abasıyanık biyografisini sunar mısınız?
  4. Anna Ortiz Resimleri var mı

Anna Ortiz Resimleri var mı

Az önce sizlere Anna Ortiz kimdir diye sormuş ve bilgisi olanlardan Anna Ortiz biyografisini paylaşmalarını rica etmiştim. Şimdi ise sizlerden Anna Ortiz Resimleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. Güzel yıldız Anna Ortiz biyografisi ve Anna Ortiz  resimleri burada

Güzel yıldız Anna Ortiz biyografisi ve Anna Ortiz resimleri burada

Anna Ortiz Kimdir, Resimleri Anna Ortiz Hakkında Bilgi Aslen Amerika'lı olan 1971 yılın da Manhattan'da doğduktan sonra, çocukluğunu ve yetişkinliğini Philadelphia'da geçirmiştir. Çirkin Betty filminde Hilda Suarez karakteri ile tanıdığımız, Anna Ortiz geçtiğimiz günlerde, Barcelona'lı futbolcu Andres İniesta ile evlenmiştir.Ünlü şarkıcı ve oyuncu hakkında şuan için edindiğimiz bilgiler bu...

Sayfayı Paylaş