gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Anne çantaları

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

anne çantaları anne cantalari canta çantası anneler için çantalar
    Daha yeni annne olduysanız kullandığınız minicik çantaları bi kenara koyun sizlere şimdiden sonra kocaman çantalar lazım nasılmı işte:D

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    anne degilim, ama cok hos buluyorum anne cantalarini :D
    tskler paylasim icin

Anne çantaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne....

Anne....

Ana Hakkı ve Alkama'nın Sonu Hazreti Peygamberimiz (s.a.s.) eshabıyla oturmuş sohbet ediyordu. Bir kadın sahabe Resulullah'ın huzuruna telaşla girerek: - Ya Resûlellah! Şu anda kocam ölüm dçşeğinde, belki biraz sonra ölmüş olacak... Yalnız yanında kelime-i şehadet getirdiğimi anladığı ve kendiside getirmeye çalıştığı halde şehadet kelimesi getiremiyor. Kocamın imansız gitmesinden...
  2. anneme!!!!!

anneme!!!!!

Nasıl bir sevgiyle seversiniz ki bu ne efsane bir aşk ne kadar fedakar bir sevgi bu Allah�tan bir lütuf ve eşsiz bir armağan� Ne kadar çok yazsam ne kadar güzel söz söylesem bu dünya sözleri yetmez bilirim çünkü sen annesin� Evladınım; bu yazıyı yazılmamış tüm annelere yazıyorum çünkü böyle öğrettin paylaşmayı bu yazıyı da okuduğunda gözünden pırlantalar akıtacağını biliyorum�. Senin...
  3. ***anne***

***anne***

Hani anne demiştin ya Gidiyorsun oğlum uğurlar ola Yalnız kalbimde bir yara Sanki gelemezsin bir daha Gelesin oğul Söz ver bana Sarıl bana son bir defa Gelesin oğul Söz ver bana Öpeyim seni doya doya Bende sana demiştim yaa Gidiyorum anne hakyoluna ihtiyacım var dualarına Hakkını helal et anne bana Dağları aşmam gereksede anne bekle beni anne geleceğim yollar bitmek bilmesede...
  4. anneme

anneme

şu an 51 yaşındayım bende bir anneyim ama yınede senin varlığına ihtiyacım var.keşke ben küçücük bir çocuk olsamda sen bir kere olsun saçlarımı okşasan.şimdi benden uzaktasın ben senin yokluğunu hep hissediyoyorum.seni hep özleyeceğimmmm.
  5. annem

annem

Yalan dünyaya yumarken gözlerini Ne deyip söyledin son sözlerini Getirebildinmi kelimeye şahadetini Fani dünyaya verirken son nefesini Tepeden tırnağa osmanlı kadını Doğrulukla yazdırdın tarihe adını Öksüz bıraktın tüm evlatlarını Ansızın verdin azrahile canını 39 yaşında dul kaldın Bizlere hem ana hem baba oldun Yıkılmadın hep ayaktaydın Bizlere kol kanat gerdin Dünyada hep ağladın...

Sayfayı Paylaş