gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Anne Olmak Isteyenler Bu Zikiri Okuyun.....

Konu, 'Gebelik' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

hamile kalmak icin hamile olmak istiyorum

Meleklerim kendim icin Zikir ariyordum kitaptaki bu zikir ilgimi cekti, ve ihtiyaci olanlar okusun diye sizinle paylasayim dedim.

Bu ismi celili evladi olmayanlarin okumasi cok faydalidir, yaziyordu kitapta. Ancak okunurken adet tayin etmemeli ve su ayeti kerimeyide birlikte okumalidir.

Rabbi la tezerní ferden ve ente hayrul varisiyn - Rabbim Beni tek basima evlatsiz birakma. Varislerin en hayirlisi sensin.

Zikir edilecek Esma ise bu Ya Varisü - Manasi: Her seyin sona erdigi gün bütün mülkün hakiki sahibi

Rabbim her isteyene Anne olmayi nasip etsin
    Amin

ceylinn, a.özlem ve nurrrr bunu beğendi.
  2. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93
    çok güzel paylaşım teşekkür ederizz :)

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    rica ederim, yapim dualariniz kabul eylesin ve hayirli bir evlat nasip etsin isteyenlere Amin

Anne Olmak Isteyenler Bu Zikiri Okuyun..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne-Babalar Bu Haberi Mutlaka Okuyun...

Anne-Babalar Bu Haberi Mutlaka Okuyun...

Anne-Babalar Bu Haberi Mutlaka Okuyun... 1526 çocuk ve gençle görüşülerek yapılan araştırmadan çarpıcı sonuçlar çıktı. Çocukları suç işlemeye yönlendiren etkenler neler? uzmanlardan önemli öneriler: Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tülin Günşen İçli tarafından yapılan ''Sokakta Yaşayan, Suç İşleyen ve Suça Maruz Kalan Çocuklar: Ankara ve İstanbul Örneği,...
  2. Bebek sahıbı olmak ısteyenler haydı buraya...

Bebek sahıbı olmak ısteyenler haydı buraya...

[B]Çocuk sahibi olmak en keyifli,en zor ve vazgeçilmez bir sanattır. İnsanın gerçekten kendini başka bir boyutta hissettiği bir döneme girmek isteyen bazı kadınlar hiçbir sıkıntı yaşamadan kolayca hamile kalır. Kimileri içinse hamile kalmak, zahmetli ve sıkıntılı bir dizi yöntem, prosedür ve test anlamına gelebilir.Siz de çocuk sahibi olmaya karar veren çiftlerdenseniz işte...
  3. anne olmak ısteyenler....

anne olmak ısteyenler....

hamılelıkle ılgılı o kadar cok sey ogrendım kı her konuda sıze yardımcı olabılırım..bır kendıme yardım edemedım yaa..
  4. anne olmak istiyorum bu hakkımı kısıtlayamaz

anne olmak istiyorum bu hakkımı kısıtlayamaz

selam melekler bende içimi dökmek istedim...2 yıllık evliyim eşim dul ve 2 çocuklu bnm ilk evliliğim aramızda 13 yaş fark var...evlendiğim ilk 7 aydan itibaren çocuk istedim ancak hep bi bahaneyle ertelendi bu isteğim..zayıfsın kilo al biraz büyü yemek öğren evini çevirmeyi öğren vs vs saçmalıklar... Arkadaş Rabbim vermezse o takdiri ilahi...Ama denemeden bilemeyiz ben anne olmak o muhteşem o...

Sayfayı Paylaş