gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Anne olmaya hazır mısınız?

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bazı hamilelikler eşler tarafından planlı bir şekilde uygulanır iki tarafta bebeğe hazır olarak kendilerini hissettiklerinde bebek düşünürler Peki hamilelik planlımı olmalı?

Kadın anne olmaya kendini iyice hazırladıktan sonramı gebe kalmalı?

Uzmanlara göre sorularınızın cevapları:

Çocuk yetiştirmenin kolay olduğunu kimse iddia etmiyor. Belki siz de bu zor ve bir ömür boyu sürecek görevi üstlenmekten korkuyorsunuz. Kendi sorunlarınızla uğraşırken bir çocuğun sorumluluğunu da üstlenmek zor geliyor.
    Bir kadın anne olmaya kendini ne zaman hazır hisseder? Bunun yaşla pek değil, hiç ilgisi yok. Sağlık açısından sakınca olmadığı sürece anne olmayı düşünebilirsiniz. Uzmanlar, anne adaylarına “Çocuk için yüzde yüz hazır olmayı beklemeyin” diyorlar. Anne olmayı istediğinizi anladığınız an, bu isteğinizi gerçekleştirin.

2. gaye1980

gaye1980 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Anajım ben hazırımda anne olmaya çocuk gelmeye hazır değil sanırım:hhh: eline sağlık canım:kiss:

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

güzel

çok güzel sagolun

5. Misafir Melek

güzel olmuş çok beğendim bunu performansım için yapacam tşkler:)

6. Misafir Melek

Teşekkürler

Allahım hepimizin yardımcısı olsun ..teşekkür ederimmm..bu aralar çok ihtiyacım var duaya arkadaşlar ..allahım yardımcımız olsun..

Anne olmaya hazır mısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek Sahibi Olmaya Hazır mısınız?

Bebek Sahibi Olmaya Hazır mısınız?

Bebek Sahibi Olmaya Hazır mısınız? Hamilelik, bebeğin ilk kalp atışlarının, ilk tekmelerinin sevinciyle gelen gerçek anlamda özel bir dönem; aynı zamanda çok da zahmetli! Vücut kendini bir bebeğin doğumuna hazırlarken, hormonlarda meydana gelen değişiklikler hem fiziksel hem de duygusal değişimlere yol açıyor. Elele Çocuk ve Aile Psikolojik Danışmanlık, Gelişim ve Eğitim Merkezi Psikolog ve...
  2. Evliliğe hazır mı?

Evliliğe hazır mı?

Evliliğe hazır mı? Erkekler ve evlilik… Bu iki kelimeyi yan yana getirmenin ne kadar zor olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçek öyle değil mi? Erkek arkadaşınızla evlenmek istiyorsunuz ve onu evlilik yoluna sokmak için birtakım stratejiler uyguluyorsunuz. Bu noktada size hatırlatmak istediğimiz birşey...
  3. Anne Olmaya Hazır mısınız?

Anne Olmaya Hazır mısınız?

Artık kendinizi anne olmaya hazır hissediyorsunuz. Peki hamilelik ten önce dikkat etmeniz gereken faktörler olduğunu biliyor musunuz? Gebelik döneminde olduğu gibi öncesinde de anne ve bebek sağlığı açısından bilmeniz gereken noktalar var. Biz de konu ile olarak Ferti – Jin Kadın Sağlığı Merkezi’nden Op. Dr. Murat Taşdemir ile söyleştik. Hamile kalmaya karar veren kişiler yaşam tarzlarında...
  4. Gebe kalmayı planlıyorsanız ve artık anne olmaya hazırım diyorsanız buraya...

Gebe kalmayı planlıyorsanız ve artık anne olmaya hazırım diyorsanız buraya...

anne olmak istiyorum,gebelik,hamile kalmam için ne yapmalıyım gebe kalmadan önce neler yapmamız gerekir,dikkat edilmesi gereken durumlar Hamilelik her kadın için çok özel bir dönemdir ve bu dönemde hemen her anne adayı hem kendisi hem de bebeğinin sağlığını düşünerek son derece özenli davranması gerektiğini bilir. Günümüzde artık sadece hamilelik oluştuktan sonra değil hamilelik öncesinde de...
  5. Melekler Eşleriniz Baba Olmaya Hazır mı? Anne Adayları Buraya

Melekler Eşleriniz Baba Olmaya Hazır mı? Anne Adayları Buraya

baba olmaya hazır mıyım,baba olmaya hazırlık,anne ve baba olmak, Melekler hamilelik bir tek sizi ilgidiren bir konu değildir unutmayalım ki eşlerimizin de bunda etkisi büyüktür sizlerinde eşleri bütün gebelik sürecinde sizlerle birlikte bir takım duygusal süreçlerden geçebilirler peki ya onlar hazırlar mı baba olmaya yaşadıkları duygular nelerdir eminim ki onlarda çok mutludurlar ama ilk defa...

Sayfayı Paylaş