gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

anneciğim!!!

Konu, 'Kadınlar' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Her kadın potansiyel bir annedir; ama sen, potansiyelini kullanabilen en güzel kadınsın anneciğim...
    Her anne çok değerlidir; ama senden daha değerlisi yok anneciğim...
    Her anne evladı için bir melek olarak gönderilmiştir bu dünyaya; ama sen bu dünyanın tek meleğisin anneciğim...
    Her anne, o içgüdü ile donanmıştır, rahmine bebeği düştüğü andan, ölene kadar annedir; ama sen asla ölmeyecek tek annesin anneciğim...
    Her anne, yavrusuna canını verir; ama sen yavrusundan canını ve nefesini hiç almayan tek annesin anneciğim...
    Her annenin tek yaşama nedeni çocuklarıdır; ama sen,yavrusu yaşasın diye yaşamamayı bile göze alabilecek tek annesin anneciğim...
    Her anne acılarına ortak olur yavrularının; ama sen yavrusunun acısını kendi ciğerine alabilen tek annesin anneciğim...
    Her anne, yavrusunu içinde büyütür, tüm sevgisiyle; ama sen, yavrusunu içinden asla çıkarmayan tek annesin anneciğim...
    Her yavrusu olan annedir; ama sen, anne olan tek annesin anneciğim...
    alıntı

anneciğim!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneciğim, evlenmeye karar verdim

Anneciğim, evlenmeye karar verdim

Genç adam heyecanla eve gelmiş annesinin yanına giderek; "Anneciğim, evlenmeye karar verdim ve hayalimdeki kadını buldum. Ancak senin de aynı fikirde olup olmayacağını merak ediyorum. Eğlence olsun diye yarın sana üç tane hanım arkadaşımı getireceğim. Bakalım hangisi ile evleneceğimi bulabilecek misin?" Anne merakla kabul etmiş, getir bakalım, demiş. Ertesi gün, genç adam...
  2. Canım Anneciğim

Canım Anneciğim

canım anneciğim canim annecigim anneciğime mektup Adı Soyadı : Bedir Karabıyık Doğum Yeri : 20.03.1953 - Doğubeyazıt Baba Adı : Ahmet Ana Adı : Saadet Medeni Hali : Evli / 2 Çocuk Babası Şehit Olduğu Yer : Sarıkamış - Kızılçubuk Köyü - 04.04.1994 Defin Yeri : Balıkesir - Bandırma VASİYETİMDİR Canım Anneciğim, Herşeyimi ama herşeyimi sana borçluyum, hep sana...
  3. hamile anneciklere ciciler

hamile anneciklere ciciler

güzel anne adaylarımıza çok cici t-shirtler.Hem eğlenceli hemde çok sevimli t-shirtler sizlerle.
  4. Anneciğim-Babacığım

Anneciğim-Babacığım

Güzel ve anlamlı bir yazı meleklerim. Anneciğim, güller neden kırmızıdır? Anneciğim, otlar yeşilken, gökyüzü neden mavidir? Örümcek neden kendine bir ev değil de, ağ yapar? Babacığım,neden çalışma masanda oynamama izin vermiyorsun? Öğretmenim, neden okumak zorundayım? Anneciğim, neden okulumu bitirmek zorundayım? Babacığım, neden büyümek zorundayım? Anneciğim, babacığım, neden sizden...
  5. Hasan Dursun Anneciğim İlahi Sözü paylaşın

Hasan Dursun Anneciğim İlahi Sözü paylaşın

arkadaşlar hepinize hayırlı bir ramazan ayı diliyor ve sizden Hasan Dursun Anneciğim İlahi Sözü paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum şimdiden çok sağolun.

Sayfayı Paylaş