gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Anneler Gününde Anneye Ne Alınır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Anneler Gününde Anneye Ne Alınır bu konuda yardıma ihtiyacım var kayınvalideme hediye almam lazım.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Anneler Gününde Anneye Ne Hediye Alınır
    Anneler gününde annenizin tarzı olan elbise, kıyafet, ayakkabı, çanta....

Bir demet çiçek en sevdiğinden....

İhtiyacı olan mutfak eşyası....

Evinin dekorasyonuna uygun süs eşyaları....

Küçük ev aletleri (şarjlı el süpürgesi, rondo, ütü su ısıtıcısı v.b.)...

Cep telefonu sizinle konuşurken kesiliyorsa ona güzel bir telefonda olabilir tabi...

Kendisininde hoşlanacağı bir takı...

Anneler Gününde Anneye Ne Alınır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler gününde ne alınır?

Anneler gününde ne alınır?

anneler gününe ne alınır anneler gününde ne alınır gününde neler alinir gununde Anneler günü geldi çattı.Ve şimdiden hepimiz annelerimize ne hediye alsak acaba diye düşünmeye başladık bile.Sizlere Anneler gününde hediye önerileri hakkında işinize yarayacağını umduğum bazı önerilerde bulunmak istiyorum. Öncelikle sizler annenizi çok daha iyi tanıyorsunuz onun nelerden hoşlandığını yada hangi...
  2. Anneme Anneler Gününde Ne Hediye Alabilirim ?

Anneme Anneler Gününde Ne Hediye Alabilirim ?

anneme ne hediye alabilirim anneme ne hediye alsam Belki klasikleişmiş bir laf ama, insan anne olunca daha iyi anlıyor melekler :) Annenize hiçbirşey almanıza gerek yok, çünkü beklemiyorlar. :) Onları siyaret etmeniz, söyleyeceğiniz birkaç çift tatlı söz, sıkı bir kucaklama onlar için en değerli hediyeden bile daha kıymetli. :) Ama siz yine de ufak tefek birşeyler da almak istiyorsanız,...
  3. Anneler Gününde Ne Yapılır

Anneler Gününde Ne Yapılır

Anneler Gününde Ne Yapılır arkadaşlar siz ne yapıyorsunuz bana da akıl verin yaa
  4. Anneler gününü neden kutluyoruz?

Anneler gününü neden kutluyoruz?

Anlam veremiyorum böyle abudik gubudik günlere yanlış anlamayın sadece anneler günü değil sonradan türetme her saçmalığı dahil ediyorum yoksa hergün anneler günü? merak ediyorum neymiş nedeni niye mayıs niye anneler günü?
  5. kısaca anneler gününün tarihçesi nedir ?

kısaca anneler gününün tarihçesi nedir ?

Anneler gününü araştırmam için öğretmen ödev verdi. Acaba anneler günü ne zaman nasıl ortaya çıkmış, tarihçesi nedir ? Kısaca yazabilirmisiniz acaba ?

Sayfayı Paylaş