gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Annelerin O muhteşem klasik sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

annelerin ağzına yapışmış laflar annelerin kızınca söylediği sözler annemin komik sözleri annelerin söylediği komik sözler Annem annem benim canım annem ya. Ya kızlar herkesin olduğu gibi sizinde annelerinizin klasik olarak söylediği süper sözler vardır. Ben onları merak ediyorum. Şimdi size kendi annemin ettiği bağzı güzel kalsik bir kaç sözü yazacağım. Ama mutlaka sizlerde yazın :) [​IMG]

ANNEMİN KLASİK SÖZLERİ

* Ahhh kızım aaah... yarın evlat sahibi olun sizde anlarsınız ( illa çorap giy dediğinde giymemek için elli takla attığımda kullanırdı )
    * Yahu kızım oturma şu betona üşürsün :D:D
    * Bak yaa ben beni kesecekler diyorum sen hala fındık fıstık peşindesin kızım ya :)
    * Yahu yalın ayak dolaşma bak yine hastalık arıyorsun ha kızım sen
    * 50 kere söyledim sana kirli ayaklarınla girme içeriye diye kızım ya
    * Gözlerini öyle şaşı yapıyon ya birgün bak öyle kalacaksın sana deyim.
    * Püüüf kokmuşa bak. Sen benim yaşıma gelde göreyim seni
    * Ya kızım varyaa babana çekeceğine ne vardı biraz bana çekseydin ha ? Ahh ahh :dil:

Eveet meleklerim Annoşlarımızın o unutulmaz cümlelerini lütfen paylaşın her birlikte eskiyi yad edelim gülelim. Birde sizde şimdi bu cümleleri kullanıyor musunuz ? Yada değişik neleri kullanıyorsunuz evlatlarınıza gerçekten merak ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Canım annemin de bana söylediği ve benim şimdi farkında olmadan çocuklarıma kullandığım sözler var :D İlk kullandığımda bu sözleri inanamadım kendime melekler :D Ya ben ne diyorum dedim kendi kendime :) Sanki bu sahneyi bir yerden hatırlıyorum:D:D Sonra da dedim ki Titan ,sanırım yaşlanmaya başşlıyorsun hahaha
    Uzun lafın kısası bakın annem bana ben çocuklarıma neler diyorum?

*Kurt kocayınca köpeklere gülünç gelirmiş
    *Sen bir ana ol bak o zaman anlayacaksın beni
    *Kızım Ayşee,gel topla şu sofrayı (Sofra başında uzun zaman geçirdiğimde)
    *Sana söyleyeceğime kendim yaparım daha iyi
    *Devede de boy var ama eşeğin peşinden gidiyor hahaha
    *Kurban olurum seni yaratana :D:D
    *Nasıl olsa evde bir hizmetçi var
    *Zıkkımın dibi! hahaha

Bu kadar değil elbet,aklıma geldikçe yazacağım :tik:

3. ŞEhzAde HaZRetLEri

ŞEhzAde HaZRetLEri Forum Okuru

bakın annem bana sinirlenince neler diyor;

*seni alan üç güne geri getirir (bi işi yapamadığım zaman)
    *evin kapısını açarım içeri girerim ve işte o klasik soru: kızım geldin mi?
    *ev telefonunu arayıp: kızım evde misin?
    *kontörüm bitince sen evlenince de böyle yapma kocanı batırırsın!!! :D
    *ben demiştim demekten bıktım..

anneler kıymetlidir...

4. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    yaptigin banaysa ögrendigin sana.....annem dediydi dersin......

Annelerin O muhteşem klasik sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klasik Anne Tripleri :))

Klasik Anne Tripleri :))

Tam kapiyi acmis evden disari cikiyorumdur ki.. Annem mutfaktan seslenir. - Oglum yemek hazirladim. Nereye? - Hep kapiyi actigimda hazir oluyo zaten. - Hala konusuyo dökücem simdi kafandan asagi tencereyi.. Gencin Abisi Şehirdışında Okumaktadır.. - Anne abim ariyooo? - Kapat telefonu yazmasin evladima.. - Ya anne sonucta iki faturayida sen ödemio musun? Ne gerek var? - Sen o telefonu hemen...
  2. Klasik öğretmen sözleri

Klasik öğretmen sözleri

- Bunu sinavda sorarim. - Ben bunlari zaten biliyorum. - Buna benzer sorular üniversitede sik sik cikar. - Bi insan söyleneni bi defa da anlar. Afedersiniz siz aptalmisiniz?? - Arka taraf konusmayi kesin! N'oluyor orda!! - Bunun hesabini sinavda sorarim! - Burayi dikkatli dinleyin. - Bi cok ögrenci burda hata yapar! - Konusmak isteyen disari ciksin! - Kapi acik. Sizi zorla getirmiyolar...
  3. annelerimizin klasik sözlerini paylaşalım mı?

annelerimizin klasik sözlerini paylaşalım mı?

Arkadaslar Hadi Annelerimizin Bize Kizdiklarinda Yada Nasihatlarini Siralayalim Gerci Eminim Hepsi Agiz Birligi Yapmis Gibi Ayni Seyleri Söylüyodur Ya Olsun Belki Orjinal Seyler Cikar Ben Basliyorum Efendim:))) Yat Yatt El Kapisina Gidince Ne Yapcan Bakalim:)))))))) :deli:
  4. Muhteşem Sözler

Muhteşem Sözler

Muhteşem Sözler istiyorum sizden kızlar ve şimdiden sözler için teşekkürlerimi sunuyorum.

Sayfayı Paylaş