gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Anneler Günü ile ilgili güzel sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Anneler Günü Anlamlı Sözler, Anneler Günü Kutlama Sözleri En Güzel Anneler Günü Sözleri
    Anneler Günü ile ilgili güzel sözler

Sayılı günlerin kaldığı anneler günü için, biz de bu yazımızda üyelerimiz arasında ki tüm anneler için ve bizi ziyaret eden anneler için, hatta tüm dünya anneleri için en güzel anneler günü sözlerini sunuyoruz.

Eger bana gozlerınle degıl de kalbınle bakmıs olsaydın, senı ne kadar sevdıgımı cok ıyı anlardın...anneler gunun kutlu olsun.

Annecıgım, bır gunumde degıl her gunumdesın. Annem olman dunyadakı en buyuk sansım,ıyıkı varsın.senı cok sevıyorum annem.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gıdersem gıdeyım ısıgının aldtında sevgınle uyudum. Dogru yolu buldum.senı sevıyorum anne.

Sevgılı annecıgım, bırgun umarım bana gosterdıgın sevgı ve sabrı sana gosterebılme sansım olur anneler gunun kutlu olsun.

Dun sana kızdıklarımı bugun ben yapıyorum anne. Cunku aslında senın kucuk bır kopyanım. Umarım senın kadar sevgı dolu olurum.

Meger dılımdekı ve beynımdekı en guzel kelıme senın adınmıs. Sana her seslenısımde ya acım dınmıyor yada sevgım cosuyor...anneler gunun kutlu olsun.

Annecıgım senı ben cıceklerden yemısten ve klasık dortluklerde anlatıldıgından daha cok fazla severım,senı cook severım...

Kelımelerle anlatılamayan fedakarlık ve karsılıksız sevgıyı, tarıf et desen bana herhalde sadece "anne" derdım..anneler gunun kutlu olsun.

Bır gunumde degıl her gunumdesın. Her gun her sanıye benımlesın. Her zaman bana destek oldun. Sen benım ıcın cok ozelsın. Anneler gunun kutlu olsun.

Anneler Günü ile ilgili güzel sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler Günü için güzel sözler

Anneler Günü için güzel sözler

SEN HAYATIMIN KUTUP YILDIZI OLDUN. NEREYE GIDERSEM GIDEYIM ISIGININ ALDTINDA SEVGINLE UYUDUM. DOGRU YOLU BULDUM.SENI SEVIYORUM ANNE. SEN VARKEN BEN YOKTUM.SEN ACKEN BEN TOKTUM.SIMDI DE SONRA DA BASIMIN TACI ANNEM.SENI HEP SEVECEGIM BEN OLENE DEGIN.ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN... SENI UNUTMADIGIMI BUGUNDE BILMENI ISTEDIM. ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN DUNYANIN EN GUZEL VE OZEL ANNESI......
  2. Anne baba ile ilgili güzel sözler

Anne baba ile ilgili güzel sözler

babaya güzel sözler baba ile ilgili güzel sözler anne baba ile ilgili anne sözleri ve babaya Anne baba ile ilgi çok değerli ve anlamlı sözleri sizlerle paylaşmak istiyorum.Ne yapılırsa yapılsın hayatta anne baba hakkını evlatlar ödeyemez arkadaşlar bakın bu konuda ünlü kişiler neler söylemiş Anne * Analık sanatının ilk şartı çocuk uyuduktan sonra uyumaktır Anatole France * Annesi işlerine...
  3. Anneler günü için güzel sözler

Anneler günü için güzel sözler

anneler günü güzel sözler anneler günü için güzel sözler annelere facebook anne sözleri facebook anne sözleri Anneler gününde ona sevginizi bu güzel sözlerle gönderebilir ve bu güzel ve özel günde onu hatırlayıp mutlu edebilirsiniz:) Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Meğer dilimdeki ve beynimdeki en...
  4. Anneler Günü İle İlgili Bilgi

Anneler Günü İle İlgili Bilgi

Anneler Günü Hakkında Bilgi Anneler Günü İle İlgili Bilgi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sayılı günlerin kaldığı Anneler Günü hakkında bilgileri, bu konuda bizden bilgi isteyen misafirimiz için ve elbette ki sizler için paylaşıyoruz. Mayıs ayının ikinci pazar günü Anneler Günü'dür. Anneler Günü evrensel bir gündür. Dünyada milyonlarca ana bugün çocukları tarafından sevgi ve...
  5. Öğretmenler günü ile ilgili  güzel sözler

Öğretmenler günü ile ilgili güzel sözler

24 kasım öğretmenler günü,24 kasım öğretmenler günü sözleri,öğretmenler günü ile ilgili özlü sözler,en güzel öğretmenler günü sözleri Her Yıl 24 Kasım'da değerli öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü ' nü kutluyoruz. İşte Eğitim Öğretim ile İlgili sözler (Öğretmenle İlgili Sözler) Öğretmenle ilgili özlü sözler... * Bir millet irfan ordusuna malik olmadıkça, savaş meydanlarında ne kadar...

Sayfayı Paylaş