Doğum Günü Çocuğu Sözleri en özel doğum günü sözleri burada!

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğum Günü Çocuğu Özel Sözleri
    Doğum Günü Çocuğu İçin Özel Sözler

Geçtiğimiz günlerde DOĞUM GÜNÜ BUKETLERİ konumuzu sizlere sunmuştuk. Şimdi de doğum günü çocuğu için özel sözler isteyen tüm arkadaşlarımız için, birbirinden güzel ve çok özel doğum günü çocuğu sözleri paylaşımında bulunuyoruz Melek'lerim.

Sensizlik yok olmak kadar acı,sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin, yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor iyiki doğdun herşeyim.

-Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin. Mutlu ve neşeli olman dileğiyle... Doğum günün kutluolsun!

-Doğduğunda bulutları açarak, Güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle mutlu yaşa! Nice yaşlara doğum günün kutlu ve mutlu olsun...

-Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğumgünün kutlu olsun!

- Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğumgünün kutlu olsun...

- Bugün belki de çok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğunen farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın...

-160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum.

- Sesim güzel olmadığı için sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!

- Hmmmm bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım.. dur dur buldum :) Doğumgünün kutlu olsun !

-Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara...

-Bugün belki de çok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun içlerinde en farklısı. Çünkü bu mesajın her harfi tamamen sevgiden oluşuyor. Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın! İyi ki doğdun ve iyi ki varsın...

- Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara...

-Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her daim varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Bugün beni göremezsen de bil ki yanındayım! Doğumgünün kutlu olsun... İyi ki varsın varsın.. Birlikte daha nice yaşlara...

- Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğumgünün kutlu olsun!

- Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğumgünün kutlu olsun.

- Mutluluğun Türk enflasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maaşı kadar düşük, geleceğin demirledin keli kadar parlak olsun. Doğun günün kutlu olsun

- Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün KUTLU OLSUN.

-Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl bir yasam dileyebilmek için. Doğum günün KUTLU OLSUN!

-Sağlık basari, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol! MUTLU YILLAR...

- Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir... Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara...

- Sesim güzel olmadığı için sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!

- Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

- Yasa.. Sev.. Gül..! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yasin kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yasam dolu yaslara..

-Yeni yasin dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. MUTLU YILLAR!

- Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun, Yeni yasin KUTLU OLSUN.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 25 Şubat 2015
Doğum Günü Çocuğu Sözleri en özel doğum günü sözleri burada! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. bebekler için doğum günü sözleri

Kızlar merak ediyorum bebekler için doğum günü sözleri var mı sitenizde varsa gönderir misiniz ilk kızım da :)
  2. En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları lazım bana

En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları arıyorum ben. bir yıllık evliyim ve canımın içi kocamın hayatımın anlamı olan adamın doğum günü geliyor ona belki slayt yaparım belkide ikimizin resimlerinin üzerine güzel bir doğum günü sözleri yazarım diye düşündüm bu yüzden sizden En güzel Doğum günü Sözleri,Doğum günü Mesajları istiyorum kızlar.
  3. Sevdiklerinize En Şahane Doğum Günü Mesajları Sözleri

En Anlamlı Doğum Günü Mesajları En Güzel Uzun Doğum Günü Mesajları Sevgili melekler, cep telefonları yaygınlaştığından beri her işimizi mesajlarla halleder olduk. Artık kimse telefon açıp hal hatır sormuyor ama birbirinden güzel telefon mesajları ile gönüller alınıyor. Bu yazımızda da sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz en anlamlı doğum günü mesajları sizlerle paylaşmak istiyoruz :)...
  4. Doğum Günü Arka Planları isteyenler içinm çok güzel doğum günü resimleri

Doğum Günü Arka Plan Resimleri Doğum Günü Duvar Kağıtları Çok güzel doğum günü sözleri ve doğum günü hediye alternatifleri konularımızdan sonra şimdide birbirinden güzel doğum günü arka plan resimleri paylaşımında bulunuyoruz. Dilerseniz bu doğum günü resimleri ile eşinizin ya da arkadaşınızın bilgisayarında ona çok hoş küçük bir doğum günü sürprizi yapabilirsiniz Melek'ler:)
  5. Doğum Günü Arabesk Mesajlar 2012 sözleri

Doğum Günü Arabesk Mesajlar Arabesk Doğum Günü Mesajları 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda yeni doğum günü sözleri arayan tüm arkadaşlarımız ve bu sözler olursa arabesk olsun diyen tüm misafirlerimiz için asrabesk doğum günü mesajları sözleri paylaşımında bulunuyoruz:) Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın. Doğum günün kutlu olsun. Sevgi sevilen kişiye bir...
  6. Doğum Günü Dilekleri en güzel doğum günü dilekleri burada!

2012 Doğum Günü Dilekleri En Güzel Doğum Günü Dilek Sözleri Doğum günü çerçeve resimleri konumuzdan sonra, şimdi de sizlere en güzel doğum günü dilekleri sözleri paylaşımında bulunuyor ve bu gün doğum günü olan tüm arkadaşlarımıza nice mutlu seneler diliyoruz:) İşte doğum günü dilekleri yeni mesajlar Melek'lerim. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki...
  7. Güzel Doğum Günü Kardeş Sözleri isteyenler için burada

Doğum Günü Kardeş Sözleri Güzel Kardeş İçin Doğum Günü Sözleri http://www.meleklermekani.com/guzel-sozler-and-mesajlar/226600-dogum-gunu-cocugu-sozleri-en-ozel-dogum-gunu-sozleri-burada.html dedikten sonra, şimdide de kardeşler için ve kardeşten öte olan tüm arkadaşlarımız için, en güzel doğum günü kardeşlik sözleri sunuyor ve ilgili tüm arkadaşlarımıza işte kardeş için doğum günü sözleri...
  8. Doğum Günü Mesajları En güzel Doğum Günü Mesajları burada

En Güzel Doğum Günü Mesajları Güzel Doğum Günü Mesajları http://www.meleklermekani.com/kadinlar-ve-erkekler/227459-erkeklere-ozel-dogum-gunu-hediyeleri.html önerilerimizden sonra şimdi de doğum günü mesajları isteyen arkadaşlarımız için, en güzel doğum günü mesajları sunuyor ve doğum günü olan arkadaşlarımıza nice güzel yıllar diliyoruz! Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar...
  9. Doğum Günü Öğrenme Doğum Günü Öğrenme Yolu burada

Doğum Günü Öğrenme Yolu Doğum Gününü Öğrenme En güze doğum günü mesajları ve sözleri burada dedikten sonra, şimdide sizler için doğum günü öğrenme yolları arasında yer alan ilgili bağlantı linkini paylaşıyoruz. Doğum gününüzün hangi gün olduğunu, kaç yaşına gireceğinizi ve bunun gibi bilgileri aşağıya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Doğum Günü Hesaplama
  10. sevgilim için doğum günü sözleri arıyorum

Merhaba, yakında sevgilimin doğum günü ve ona smsla faceden soğum günü sözleri yazamk istiyorum.Tabi kutlamasını da yapacağız ama güzel sözler de yazmak istiyorum :)

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. oğluma doğum günü mesajı

,
  2. oğluma doğum günü mesajları

,
  3. oğluma doğum günü sözleri

,
  4. çocuğuna doğum günü mesajları,
  5. bebek dogum gunu mesajlari,
  6. cocuga dogum günü mesaji,
  7. çoçuk için doğum günü sözleri,