gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Antalya'da 4.0 Şiddetinde Deprem mi olmuş

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Antalya'da 4.0 Şiddetinde Deprem mi olmuş depremden haberi olan var mı ya merak ettim lütfen yazın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Merkez üssü Kumluca ilçesi olan 4.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Haberi PaylaşBoğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nden alınan bilgiye göre 20 Haziran saat 22.22'de merkez üssü Kumluca'nın Mavikent beldesi olan 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Deprem 24,1 kilometre derinlikte oluştu ve ilk bilgilere göre herhangi bir zarara neden olmadı.

Kaynak:trthaber.com

Antalya'da 4.0 Şiddetinde Deprem mi olmuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karadeniz'de 4.0 büyüklüğünde deprem

Karadeniz'de 4.0 büyüklüğünde deprem

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsünden alınan bilgiye göre, saat 04.53'de merkez üssü Karadeniz açıkları olan 4.0 büyüklüğünde bir sarsıntı kaydedildi. haber7
  2. Ankara'da 4.0 şiddetinde deprem

Ankara'da 4.0 şiddetinde deprem

Ankara'nın Haymana ilçesi İkizce Beldesi'nde 4.0 büyüklüğünde hafif şiddetli deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü verilerine göre, Haymana'da saat 02.54'de, merkez üssü Ankara'nın Haymana ilçesi İkizce Beldesi olan 4.0 büyüklüğünde sarsıntı kaydedildi internethaber
  3. Kayseri'de 3,7 şiddetinde deprem

Kayseri'de 3,7 şiddetinde deprem

Kayseri'de hafif şiddette deprem oldu. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsünün tespitlerine göre, saat 20.17'de merkez üstü Kocasinan ilçesi Güneşli beldesi olan depremin büyüklüğü 3,7 olarak ölçüldü. Deprem, Kayseri kent merkezi ve yakın ilçelerde de hissedildi. guncel.net
  4. 22.5.2012 İstanbulda Deprem mi olmuş?

22.5.2012 İstanbulda Deprem mi olmuş?

22.5.2012 İstanbulda Deprem mi olmuş kızlar lütfen cevap verin az önce duydum bunu doğru haber mi bu?
  5. İstanbulda bugün deprem mi oldu 8 Ocak Salı

İstanbulda bugün deprem mi oldu 8 Ocak Salı

Ya bugün deprem olmuş istanbulda ben hiç duymadım yoksa benimle kafamı buldular ? Bilgi var mı acaba ?

Sayfayı Paylaş