gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

22.5.2012 İstanbulda Deprem mi olmuş?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

22.5.2012 İstanbulda Deprem mi olmuş kızlar lütfen cevap verin az önce duydum bunu doğru haber mi bu?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evet 22 Mayıs 2012'de İstanbul^da sabah saatlerine karşı bir deprem olmuş ama haber sitelerinde depremin şiddeti yazmıyor. Geçmiş olsun.

22.5.2012 İstanbulda Deprem mi olmuş? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul Depremi İçin Tarih Belli Oldu

İstanbul Depremi İçin Tarih Belli Oldu

Türkiye Jeofizik Kurumu Derneği Onursal Başkanı Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, 2013 yılından sonra Sakarya çukurunda her an deprem olabileceğini belirterek, İstanbul'un kuzeyini ise 2 depremin beklediğini öne sürdü. Toplum Gönüllüleri Vakfı'nca (TOG), gerçekleştirilen 'Deprem' konulu konferansta konuşan Ercan, "Türkiye'de 8' büyüklüğünden daha fazla deprem olmayacağı için, Türkiye ikinci...
  2. İstanbulda Deprem

İstanbulda Deprem

istanbulda deprem, deprem haberleri, istanbul, hakkıdan bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. evet meleklerimm maaleseff bu gün istanbulda deprem oldu. bende hissettim ama çok şükür ki az ve kısa süreli hissettim evde yanlız olduğum için çok korktumm. rabbim daha beterlerinden korusun hepimizi inşallahh. Tekirdağ'da 5.2 büyüklüğünde deprem Marmara Denizi açıklarında saat 20.57’de,...
  3. Antalya'da 4.0 Şiddetinde Deprem mi olmuş

Antalya'da 4.0 Şiddetinde Deprem mi olmuş

Arkadaşlar Antalya'da 4.0 Şiddetinde Deprem mi olmuş depremden haberi olan var mı ya merak ettim lütfen yazın.
  4. Son Dakika İstanbulda Deprem !

Son Dakika İstanbulda Deprem !

Bu konu; istanbulda deprem, egede deprem haberi hakkında bilgiler vermektedir. Melekler, az önce yani saat 16:15- 16:20 civarında deprem oldu. CNNTURK depremin şiddetini 6.2 olarak verdi. Deprem İstanbul, İzmir, Balıkesir, Tekirdağ, Edirne, Bursa, Kütahya, Eskişehir ve Çanakkale'de hissedildi. Kandilliden Açıklama: Deprem 6.2 büyüklüğünde oldu. Edirne. Tekirdağ , Çanakkale , İzmir...
  5. İstanbulda bugün deprem mi oldu 8 Ocak Salı

İstanbulda bugün deprem mi oldu 8 Ocak Salı

Ya bugün deprem olmuş istanbulda ben hiç duymadım yoksa benimle kafamı buldular ? Bilgi var mı acaba ?

Sayfayı Paylaş