gebe
  1. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0

Antonio Riva'dan en harika gelinlikler 2012

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Editör tarafından paylaşıldı.

Yeni sezonda evlenecek olan arkadaşlarımız için incelediğimiz Antonio Riva gelinlik modelleri, romantik çizgileri ve farklı yapıları ile dikkat çekici tasarımlara sahiptirler. Antonio Riva modernitesiyle ortaya çıkartılan bu gelinlikler şık ve büyüleyici yapıları ile büyük beğeninizi kazanacaktır diye düşünüyorum. [​IMG]

Antonio Riva'dan en harika gelinlikler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel gelinlik modelleri 2012

En güzel gelinlik modelleri 2012

Kızlar önümüzdeki yıl evleneceğim bana lütfen 2012 nin en güzel gelinlik modellerinden örnekler sunar mısınız teşekkür ediyorum.
  2. En Güzel Harika mesajlar 2012

En Güzel Harika mesajlar 2012

en güzel sözler 2012 en güzel mesajlar 2012 harika mesajlar 2012 Herşeyin en güzelini, en harika olanı tamda size göre değil mi? Ee bende kendim için öyle düşünüyorum :) O zaman sözlerinde mesajlarında en harika olanı sizlerin olsun Melek'ler:) En Harika mesajlarımda bUldum Seni Bebeğim HayatımDan Gitsende Sözlerim yeter Sana Gülüm.. Sen benim harikalar Dünyasında Yaşattığım...
  3. Hepsi Harika Gelinlik Takıları 2012 Modelleri

Hepsi Harika Gelinlik Takıları 2012 Modelleri

gelinlik takı modelleri gelinlik takıları Sevgili melekler, hayatınızın en mutlu günlerinden biri olan düğün günü için en şık gelinlik ve en şık saç,makyaj konusunda hayli titizlenirsiniz elbette. Gecenin yıldızı olmak sizin en doğal hakkınız. Bu sebeple bu konumuzda gelinliğinizi tamamlayacak birbirinden şık gelinlik takıları ile karşınızdayız. Genelde ülkemizde gelenek olarak altın takı...
  4. Çağteks 2012 Yazlık Straplez Gelinlik Modelleri Hepsi Birbirinden Harika!

Çağteks 2012 Yazlık Straplez Gelinlik Modelleri Hepsi Birbirinden Harika!

çağteks 2012 gelinlik çağteks 2012 gelinlik modelleri Türkiye'de gelinlik firmaları içinde ilk akla gelen isimlerden biri olan Çağteks Gelinlik 2012 yazı için muhteşem gelinlikler tasarlamış. Fotoğraf çekimlerinin açık havada yapıldığı Çağteks 2012 gelinlik modelleri, son derece zarif çizgilerden oluşuyor. Straplez gelinlik modelleri beğenen ve giymek isteyen gelin adayı meleklerimiz ve...
  5. 2012 Yılının En Beğenilen Gelinlikleri

2012 Yılının En Beğenilen Gelinlikleri

Bu konu; 2012 yılının en beğenilen gelinlikleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu yıl bitmeden gelin olacaksınız size harika gelinlik modelleri tavsiye edebiliriz. Straplez gelinliklerden, uzun kuyruklulara, muhteşem güpürlü modellerden pırıltılı taşlarla süslü olanlara kadar çeşit çeşit gelinlik modellerine bu sayfamızda yer veriyoruz. Vücut tipinize uygun gelinliği...

Sayfayı Paylaş