gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Arafata çikar Beni İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

arafatın hali başka arafatta ilahisi arafatın hali başka ilahisi arafata çıkar beni arafata BUGÜN BENİM İÇİM YANAR YÜREĞİMDE YARAM KANAR
    BU GÖNÜL MEKaaaİ ANAR
    ARAFATA ÇIKAR BENİ
    ÇIKAR BENİ SEYRANINA
    SAR O GÖNÜL DEVRANINA
    ARAFATA ÇIKMAK GÜZEL
    HAYRAN KALDIM HER YANINA
    BEYAZ İHRAMI GİYEYİM
    BUDUR BENİ TEK DİLEĞİM
    ORADA DİLE GELEYİM
    ARAFATA ÇIKAR BENİ

Arafata çikar Beni İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beni sevdanla yaktın ilahisi

Beni sevdanla yaktın ilahisi

safa merve ilahisi merve sefa ilahisi sefa ile Ey güzeller güzeliEy güzeller güzeli beni sevdanla yaktın! görmüyor bir şey gözüm her an hulyanla aklım! Sen (Kabe kavseyn) şahı ben ise azgın köle Sana konuk olmağı nasıl söyler bu şaşkın? Acıyıp bir bakınca ölü kalbler dirilttin sonsuz merhametine sığınıp kapın çaldım! İyilik kaynağısın dermanlar deryasısın! Bir damla lutuf et bana derde devasız...
  2. al beni ilahisi

al beni ilahisi

canımın cananı ya rasulallah öyle bir sevdaki ilahisi sözleri özledim rasulü medinededir al beni yanına ya resulallah sözleri öyle bir sevdaki yaktı kül etti Öyle bir sevdaki yaktı kül etti Rasulün hasreti canıma yetti Bitire bitire beni tüketti Canımın cananı Ya Nebi ALLAH Al beni yanına Ya Rasulallah Bas beni Bağrına Ya Habiballah Bu canım yoluna kurbandır senin Al beni yanına Ya...
  3. Rabbim Beni İlahisi

Rabbim Beni İlahisi

Azrail elimden tuttu Haydi gel gidelim dedi Sordum ona nere diye Dedi yaratan Rabbine Haydi çabuk durma dedim Hazırlığım vardı benim Ben bu anı bekliyordum Beklemesin Rabbim beni Azrail içeri girdi Gözlerime baktı güldü Haydi sıra sende dedi Bekliyordum ürpermedim Beyaz kefen gelinliktir Murat için giymedik mi Asıl murat orda şimdi Beklemesin Rabbim beni Can bedenden çıkar bir gün Sırat ince...
  4. dünya benim okulum ilahisi

dünya benim okulum ilahisi

imam hüseyini vurdular kolunu kanadını kırdılar al kanlara boyadılar kerbelada kerbelada imam hüsyin susamıştı bir yudum su aramıştı ana yüreği yanmıştı kerbelede kerbelada imam hüseyin şehit oldu gül bahçemde güller soldu topraklar kan ilşe doldu kerbelada kerbeda
  5. istediğim haktır benim ilahisi

istediğim haktır benim ilahisi

istediğim haktır benim ilahisi istediğim haktır benim gece gündüz döne döne istedigim ilahisi allah deyip yana yana Gece gündüz döne döne İstediğim haktır benim Allah deyip yana yana İstediğim haktır benim Yoluna terkedip canı Akıtıp gözümden kanı Ah eyleyip dünü günü İstediğim haktır benim Münkirler aşk halin bilmez Münafıklar yola gelmez Ağlar bu gözlerim gülmez İstediğim haktır...

Sayfayı Paylaş